Adsense isplata prije payout threshold

Poštovanje svim članovima foruma.

Da li postoji neki način isplate sa adsensa prije payout thresholda, naime imam 27,72€ zarađenih, ali ih nikako ne mogu isplatiti prije 70€. Da li postoji neki način isplate?
Može dogovor i sa kolegama koji imaju websajtove da postave reklame, da dodjemo do limita, naravno i to uz naknadu ukoliko je neko zainteresovan.

Ne postoji.

Ako misliš da psotave tvoj adsense kod na njihov sajt takođe ne može

Pre je moglo da kada se gasi adsense racun, oni posalju u roku od 90 dana zaradu koja ima na adsense ako je preko 10$ ali to je bilo pre 5 godina.Ne znam da li je to jos moguce.

Moj kod od adsense je neko ranije postavio na jedan sajt koji je ispunjavao uslove i meni isla zarada.
Ali sam morao pre toga da kliknem da zelim da se prikazuju reklame na tom sajtu i da cekam odobrenje od strane adsense.

to ti je isto kao da stavljaš kod to jest, tražiš pregled za novi sajt Kad ga jednom odbiju taj nečiji sajt, to više ne gledaju

Da potpuno je sve bilo isto kao da dodajem novi sajt.Ne znam za odbijanje i da li opet moze jer nije mi se to desilo ali ako u medjuvremenu vlasnik sajta pocne postavljati sadrzaj koji ne odgovara adsense smernicama, ja mogu da snosim posledice na mom adsense nalogu jer je na tom sajtu koji krsi smernice moj kod, za koji sam trazio saglasnost od strane adsense.

1 Like