Adsense isplata Western Union - problem

Društvo, pozdrav.

Imam veliki problem, to jest trebao bi spriječiti da dođe do problema. Jučer sam bez problema podigao veliku cifru za google adsense mjesec travanj. No, agent mi je rekao kako ubuduće neću moći podizati novac bez nekakve potvrde iz porezne. Može li mi netko objasniti što se radi u tom slučaju? Znam da sam u ožujku ispunio onaj obrazac koji se pojavio svima nama, ali pretpostavljam kako to nije to.

Isto tako krajem prošle godine tvrdili su kako će Western Union isplata za adsense biti ugašena za HR, ali to se još uvijek nije dogodilo iako su rekli početkom godine. Može li pomoć kakvu ja to potvrdu trebam iskemijati kako bi i dalje podizao novac?

ps isto tako zašto nemam opciju kod plaćanja da se postavi novi način isplate, npr na bankovni račun. U potpunosti mi je nestala opcija za dodavanje novog načina isplate. Hvala svima na pomoći…

Jel ima nade da netko može pomoći? Šaljem nagradu ako uspijem srediti problem :slight_smile:

Zasto dizes novac preko agenta, imas li mobilno bankarstvo? Kad legne na devizni racun prebacis na tekuci i dignes sa bankomata,agenti gledaju sebe

O kakvom je obrascu rijec?

Kako tim nacinom placas porez ili se nadas da porezna nece bas tebe?