Adsense majstori

POzdrav raja, znam da vec ima tema adsense ali zanima me nesto konkretno pa sam zato otvorio novu, nadam se da nece predstavljati problem, ako bude neka admini obrisu temu.

Dakle zanima me dosta toga, ovi sto duze rade, jer ja radim malo manje od godine, od toga na cemu su pali, koliki je RPM bio koliki CRT , da li koriste pop-up , zenmate , neke korisne savjete koje mogu dati , vise bi volio u pp al mogu i sa ostalim podijelit, cega se treba cuvati i slucno, nadam se da vaas ima i da imate volje sto sta napisati :slight_smile:

pozz

Ovo admini trebaju odmah brisat jer se po pitanjima vidi da je ovo jedan od onih slucajeva koji adsense stavljaju u popup i rade ostale nedozvoljene stvari. Zbog ovakvih nam je cpc 0.01 dolar , brisite odmah ovo.

2 Likeova

Ajde majke ti mile gdje si procitao da sam napisao da koristim i kako si zakljucio , fino pitam , interesuje me, radim posteno, pravi klikovi ali kao sto si i sam napisao cpc je 0,01-0,02 i nemam profila, malte ne za dz radim, pa me zanima jer znam dosta ljudi sto uzimaju do 6000e mjesecno i vise i koriste pop up i slicno …

Po ovome dijelu recenice:“od toga na cemu su pali” iz cega se zakljucuje da te zanima zasto je nekome baniran adsense account. Cim tebe zanimaju popupovi i to kako da izbjegnes ban znaci da ne mislis radit posteno,jer adsense u popupu nije dozvoljen.

1 Like

Pa zbog tih “ljudi” koje ti znas i koji uzimaju toliko na popup zarada je takva kakva je…0.01$

Ajmo ih sad istuc sto koriste pop up i slicno, ma daj isto si dijete

bravo, dobro si zakljuci da me zanima. zasto me ne bi zanimalo, srbijadanas, telegraf , pa do haber sajtova, ljudi desetine hiljada eura uzimaju na tom pop up, skriptama i slicno, zasto ne bi i ja pokusao, daj mi dovoljno dobar razlog !?

Pa vidis, onda treba da se teras odavde, zato sto ljudi odavde ulazu u te reklame da bi im ti slao njesra posetu! Nije li malo debilno da dodjes kod ljudi od kojih planiras da krades i pitas ih : izvinite dajte mi savet kako najbolje da ukradem od vas… Vrhunac licemerja!

3 Likeova

Slazem se sa @Jeronimo034

Ajde molim te napisi nam svima ovdje koji je to tvoj sajt ili firma koja placa googlu za reklamiranje pa ja pokusavam da kradem od tebe , bas sam licemjeran ajde eto kad te molim napisi nam svima da znamo…

Nisi moj nivo da bi se ja dalje raspravljao sa tobom. Rekao sam ti sve sto sam imao i tu stavljam tacku. A ti si hvala Bogu pokazao svoje pravo lice i nadam se da ces ubuduce biti ignorisan od strane svih clanova foruma jer ti na ovakvim mestima nije mesto.
Jos jedna potvrda one narodne “drz te lopova”

Da otvori olx.ba pa ces naci kako prodaje 1000 lajkova/pratioca po cijeni od 10e navodno pravih, i javim mu se iz znatizelje koliko placa te profile da bi napisao da placa 5e profil od 5000 ljudi i o tome obavijestim clanove ovog foruma …

1 Like

bravo, dobro si zakljuci da me zanima. zasto me ne bi zanimalo, srbijadanas, telegraf , pa do haber sajtova, ljudi desetine hiljada eura uzimaju na tom pop up, skriptama i slicno, zasto ne bi i ja pokusao, daj mi dovoljno dobar razlog !?

gdje si vidio da srbijadanas, telegraf stavljaju adsense reklame u popup? na koji popup ti misliš?

ja se iskreno nadam da je ovdje došlo do neke zabune, sa popupom su divljali prije dvije godine, ne znam ko sada to radi … a i da radi to sigurno ne traje duže od jedne isplate

Normalno da bi ih trebalo nalemat za primjer drugima jer ne vidim razliku izmedu provale u auto i krade novcanika i krade novaca oglasivaca kroz popup.

Mislim da je zamijenio klasicne DFP/OpenX ili vec AD sisteme za prikaz domacih/regionalnih oglasivaca kroz pop-up ili floater - za reklame za koje smatra da mogu proci.

Taj pop-up zaboravi, bitka s AdSense na taj nacin je sve kraca i kraca, bezveze potroseno vrijeme

1 Like

Oo vi casni i posteni ljudi, postenjacine , izvinite molim vas, nisam vas prepoznao, oprostite mi molim vas sto sam otvorio temu i pitao , postenjacine

Mislim da su mnogi od nas pokusali dosta stvari koje nisu bile u domenu uslova koristenja, vidjeli da neide ili naucili lekciju na ovaj ili onaj nacin. Iz tog razloga dosta njih ovdje ti i govori sta moze a sta NE moze gledano iz sfere iskustva u poslu za koje postavljas pitanje.

Naravno, sada je na tebi da savjete, sugestije ili primjedbe prihvatis ili ne

1 Like

Sjajno su te roditelji odgojili, necu nista drugo reci da se ne spustam na tvoj nivo.

2 Likeova

ja ne znam stvarno ova nova omladina to sve treba pobit ko zečeve, ovoga nije bilo u našem selu

I jos od pitanja za pokusaj prevare ime teme “Adsense Majstori” :slight_smile: