ADSENSE mi skida klikove nevjerovatno!

Adsense mi skida klikove i to bas mi skida ! O čemu se radi?

Invalid click…

Joined 11 mins ago eto čisto informativno

2 Likeova

Sutra ce, sutra ce

3 Likeova

Sutra će vratiti puni iznos, dok obračunaju…

nije ! Skida mi nenormalno ! da nisam sta ja dirao ne znam, jer mi je stigao neki email da povezem analitiku i duple klikove i jos nesto

bukvalno mi rpm 0.20

to mi se nikada nije desilo, dali ste imali to iskustvo ! Ja sam mislio da sam ja nesto dirao??? Kada sutra i kako ? Tokom dana ili?

Sta bolan pricas? Ako si imao 50 klikova u 18h a 45 u 18:30 to su invalid klikovi koje je adsense odobio. Ili je kod tebe nesto drugo upitanju, izrazi se kako treba?

Vjerovatno su ti postavili da posjetilac mora 2x kliknuti na banner kako bi tek drugi klik ti pripisali kao uspjesan…

Razlog je vjerovatno sto krsis negdje njihova pravila…

Pa sta znaci to da mi sada mora biti 2 klika kako jedan?

danas citav dan mi uzima klikove ako sam imao u 18 00 120 u 18 : 15 imam 98 i citav dan tako to je od sinoc

Govorim mozda… ako je to u pitanju…

Kontaktiraj ih na Pomoc formular i pitaj o cemu je rijec, samo od sebe se nece rijesiti

Mora, zbog raznih utaja poreza što je Google uhvaćen. Kada to isplate obećali su nadoknaditi razliku webmasterima . Do kraja mjeseca, najduže do kraja sljedećeg mjeseca će ti sve u kompletu isplatiti zaostatke.

Jedino što ti preostaje da prvo ti klikneš na svaku reklamu, pa će onda drugi klikovi biti ok.

Pa to su invalid klikovi…
Ne skidaju sto te mrze ili sto kradu :slight_smile:

nemoguce je da imam 300 invalid klikova a 90 valjanih

Redovito tusiranje mlakom vodom lijeci sve probleme.

aha znaci to je to? Kako cemo mi znati koliko nam duguju?

Zasto je nemoguce? Udjem ja i kliknem 300 puta :slight_smile:
Ako ti drasticno odstupa danas od prosjeka onda ih kontaktiraj…Ako si imao 7 dana prosjek 120 klikova danas 90 i pad traffica sve je ok.

Ovisi jesi se tusirao 15min ili vise ovisno o minutama vracaju klikove.

1 Like