Adsense na početku posta

U potrazi na Google-u, kako postaviti adsense na početak posta lijevo, naišao sam na: How to put Google Adsense below blog title ~ Blog on Blogspot, piše: Before add Google Adsense, you must encode the Google Adsense scripts, otherwise, Google Adsense would not work… Da li je to možda protiv pravila google-a ili slobodno mogu to napraviti? Neznam baš puno o tome, a kako kažu bolje pitati i ispasti glup na 5 minuta, nego šutiti i biti glup cijeli život :slight_smile: Hvala unaprijed.

Evo sa nekog stranog foruma odgovor:

“Hello IdeaCreator and thank you for the question. An adsense ads is said to violate the terms if you happen to modify anything in the Adsense ad code and which is not applied to parsing. Parsing your Adsense code so as to make it become visible on your Blogger blogs is something which is okay to do and I personally have many Ad codes parsed and they don’t violate any terms.”

Znaci OK je.

ok onda, hvala puno:)

Pomogao sam ti samo zato sto navijas za Juventus. Nastavi biti dobar covjek.

hehe :smiley:

Trebala bi mi još mala pomoć. Pratio sam korake kako postaviti AdSense na post, ali kada napravim sve na blogu mi ga ne prikazuje. Ukoliko je netko stavljao AdSense na svoj blog, na početak posta od kada je novi editor na bloggeru da mi se javi na PM ili postavi link po kojem je stavljao.

@d1namic Ako copy-paste pravis u Wordpressu onda mora izabrati ‘‘HTML’’ na vrhu posta, jer v obican text editor copy-paste adsense kode ne prijemlje.

P.S. Ja za stavljanje adsense code u wordpress postove koristim plugin: Insert Adsense

Rocko blog je na Blogger besplatnom servisu. Pratio sam par tutorijala, ali jednostavno neželi prikazati oglase :confused: