Adsense ne prihvata račun

Pozdrav svima, nadam se da se na neki način necu osramotiti, ali novi sam u ovom poslu pa ne znam baš…
Krenuo sam otvoriti sajt, pa to sve spojiti na adsense odakle cu zarađivati lovu
Napravio sam sajt, uredio ga, napisao preko 120 članaka i sortirao u 5 6 kategorija, čekao sam 25 dana odgovor adsensa za reklame, ali sam baš večeras dobio odbijenicu…
Ako ima netko tko zna šta treba da uradim, neka mi napiše u komentar bit ce od velike pomoći, razlogi su također na slici, članke sam vecinom pisao sam i nisu neke male vrijednosti teksta, svaki članak je pun teksta i jako dobro urađen.
Link sajta: www.informativni.com
Hvala svima !

Sadrzaj ti ne valja. Politika i jet, a jos oni bombasticni naslovi u zanimljivom su odbojni korisnicima, bas kako ti je i google napisao u odbijenici. Napravi portal koji ce ljudi htjeti da citaju.

Nema dugo da si ga pokrenuo ali da pitam, jeli imas i jedan organic dnevno? Cisto da znas jeli ljudi traze takve stvari. Ako ti netko i dode to ce biti preko FB sto opet nije dobro ako zelis raditi sa adsense

hoćeš reći kopirao 120 članaka…kad predaješ za adsens, trebao bi imati ili sve originalne članke ili barem većina da budu originalni članci, a koliko vidim ti si kopirao sve sa drugih portala, to nije napisao već kopirao…

2 Likeova

Sajt ti je spam. Mora to mnogo bolje.

napravi footer menu,ubaci page about,uslovi koristenja i contact pa ponovo posalji :wink:

1 Like