Adsense ne prikazuje bannere

Jel se ikome ovo dogodila ikada? Postavio sam kod na sajt, bilo preko openxa, bilo direktno u kod, i ne prikazuje se adsense.

Kod je dobar, račun nije bannan, a u toj zoni se pokazuje samo banner koji sam dodao da prikazuje kad nema aktivnih oglasa. Sta je moguće da nema niti jedna kampanje koja bi bila postavljena na nogometnom portalu.

:fajt:

ako je tek otvoreni adsense acc. trebas cekati njihovo odobrenje za prikaz oglasa

Da to sam zaboravio, account nije novi, vrti se već na par stranica, ovo su otvoreni samo posebni kanali za portal.

U tom slučaju neznam ;(

Pogledaj poruke od ads-a jer to se i meni desavalo oni znaju da banuju “kanale” posebno jer se ne uklapaju ti oglasni kanali u njihova pravila iz nekog razloga, znaci ne racun vec taj website odnosno kanal moze da bude banovan…al i sacekaj malo da se refresh mozda i prikaze.

Ok, pricekat cu, sad sam stavio gore i kod koji radi na drugom sajtu, na ovom nista.

Čudno mi, prvi put mi se to dogodilo. Pricekat cu jos koji dan pa cu ih kontaktirat ako netko nema jos nesto pametno :smiley:

Baci oko na WHOIS; ako nisi prvi vlasnik mozda imas baniranu domenu :slight_smile:
A ako nije to - onda strpljenja da bot crawla stranicu, yoda says - virtue patience is!

Evo rješeno danas.

Problem je bio što je nova stranica, pa google jos nije indeksirao, sada je pokupio sve sto mu treba, vidljivo je u webmasteru, i sad radi sve :wink:

super, rekoh ti treba malo vremena da on to indexira :slight_smile: Sretno sa ads.