Adsense NOVI OGLAS "Read Aloud Player" (player za čitanje na glas)

Kolege, ne znam kod vas ali sam danas dobio to jest, video novu vrstu oglasa u vidu za sad kao ekspimentalna funkcija" ( pogledajte pod labaratorij) “Read Aloud Player” (player za čitanje na glas) .
Dok ovo pišem za sada nema trenutno dostupnih dodatnih infomacija osim ovih koje vidite na slici (screenshoot)

Meni zanimljivo izgleda :grinning: Jer kako čitam po netu sve više ljudi sluša audio knjige i navodno slušaju članke.Ujedno ovo je dobra opcija za slepa lica

Ovaj novi “oglas” tj fopciju sam uključio za sajt pa sad videću kako to izgleda i kako će to funkcionisati na sajtu kao i donositi eventualnu zaradu

1 Like

Isto sam dobio tu funkciju, pa ćemo videti imal šta od toga. :blush::+1:

1 Like




jel to opet neka šuplja od googlea :rofl:

Ne znam dal je :laughing: šuplja! . Ono s linkovima za kupovinu mislim…isto je ko ona info links mreža znači stari fazon oglasa la za google je novi toliko o idjeama za oglase s njihove strane

Sad ovaj novi tip oglasa Read Aloud Player videćemo na šta će to ispasti,mada ne verujem da će zaživeti al ajde de…da se vidi i to “čudo”

Nekada pre više godina google adsense je znao kada nešto novo smisli od oglasa odmah da aktivira svim korisnica ili da ponudi na testiranje. Sada sve nešto okolo na okolo,napovuci potegni na kraju samo nestane kao duh Kasper

2 Likeova

Da li je neko dobio ove nove adsense reklame i kakva su iskustva?