Adsense pitanje oko otvaranja novog racuna

Verovatno ima negde već ova tema i bla bla bla ali sam video da ima trista strana i kao i uvek svi odu u offtopic a pravog odgovora nema… Da vam objasnim situaciju…

Posedujem moj adsense koji koristim na svim svojim sajtovima i on se vodi na ime moje majke i njen devizni račun… primam uplate sve radim normalno nisam banovan sve je u redu.

Moj otac je izrazio želju da hoće da mu otvorim sajt za ribolov i da ga snimam kako vezuje udice, varalice itd znači pokrenuo bi to jer mu se to sviđa i zaljubljen je u to i hvala bogu voleo bi da zarađuje… Sve smo spremili ali ja bi želeo da odvojim njegov sajt na njegov adsense jer ako ko zna iz kog razloga nekad mene banuju da ne propadnu svi sajtovi. U kući imam dva računara, otvorio bi na drugom računaru njemu adsense, novi devizni sve na njegovo ime i povezao sa sajtom… IP adrese su logično iste… Da li je to izvodljivo? Samo neko ko je već ovo probao i uspelo mu je neka mi odgovori… nemojte da nagađate-

Naravno daje izvodivo sta ima tvoj otac sa tvojom majko(muz i zena) svaka osoba moze posjedovati google racun vazano je Ime, Bankovni racun, te taj novi sajt… Napomena nesaltaj duple reklame na vec postojecim sajtovima tako da bude reklama od majke i oca na istom…
pozz

1 Like

Druze slobodno sa istog racunara otvori :slight_smile:
Nema potrebe za brigom nemoj misliti da te sada ja navlačim da dobijes ban, vec ti to govorim iz licnog iskustva 4 adsense racuna ja koristim na svom racunaru i tako radim 2 godine zadnje :slight_smile:
Nikakav ban ni gluposti neces imati :wink: