Adsense povezivanje računa na drugo ime

Pre mesec dana sam aktivirao još jedan Adsense nalog I stigao mi je PIN, ali na bratovo ime, sad pošto je dostignut iznos za isplatu i treba da se unesu podaci računa zanima me da li mogu dodati svoj devizni račun iako je akaunt na njegovo ime? Da li adsense pravi problem oko toga ako su različita imena akaunta i bankovnog racuna? Naravno račun koji bih dodao nije isti kao onaj koji je povezan sa mojim akauntom,vec je samo na moje ime i išao bi na ovaj adsense.

Ne možeš imati dva bankovna računa na dva adsensa, samo jedan… Ostali vec moraju ici na nekog drugog, najćešće uža familija… Tako svi rade

1 Like

Čekaj, mogu da stavim ovaj isti račun i na ovaj drugi adsense koji mi je na brata, ako te dobro razumem?
Problem mi je da prikačim na njega jer je trenutno na Aljasci, zato sam računao da ako je moguće jedan drugi račun da povezem sa adsenosm koji je na njegovo ime. Da li je problem ta razlika u imenu?

Ono što ja znam sigurno je to da account može biti na jedno ime a bankovni račun na drugo. Nitko te ništa tu ne pita dodatno. :blush: :o:

2 Likeova

potvrdjujem, znam 5 likova koji su imali naloge i isplate na razlicita imena

1 Like

Hvala puno svima. Pomogli ste, rokam na moje ime, pa kako bude :blush: