Adsense prebacivanje s privatnog na poslovni račun

Pozdrav, kao što sam naslov kaže, dal imate neki link ili kontakt za kontaktirat google da mi prebace privatni adsense na poslovni? tražio sam po postavkama pa ne mogu naći, baš.

Bzvz ni je da mi adsense isplaćuje i naplaćuje umanjeno za pdv kad imam tvrtku i VAT broj.

hvala svima

Jbg, neće ići.

Can I change my account type?

After you activate your AdSense account as either a business or an individual, you can’t change your account type. If you need a different account type, you’ll have to go through the process of canceling your existing AdSense account and opening a new account with your preferred account type.

https://support.google.com/adsense/answer/10163?hl=en

Iako mi iskreno nije jasno koji je tvoj točno problem.

No. There’s no difference in the services or payment structure between Individual and Business accounts. Business account payments will be made payable to the Company Name, while Individual accounts are paid out to the payee name of the account holder.

Ja sam to napravio. Moras kontaktirati svojeg agenta - (moras imat odredenu visinu zarade da bi imao tu opciju), zatim ti oni zatvaraju ovaj account i otvaraju novi i neisplacenu zaradu prebace na novi.

@mrcina Treba mu iz razloga jer ne moze izdat racun ukoliko uplata nije na d.o.o.

1 Like

Hvala

Da, imam d.o.o…bas zbog toga mi treba

@markokiseljak kako to misliš isplaćuje umanjeno za PDV? Ja sam nov u ovome, pa ako ti ili netko može objasniti koja je razlika između isplate na privatni račun ili isplate na poslovni račun? Jel iznos drugačiji?

Razumijem razliku iz strane primanja na tekući ili žiro, ali koja je razlika od strane Googlea?

Iskreno, ovo ni meni nije jasno. :slight_smile:

Pogledaj da li imaš ovde opciju da ih kontaktiraš

Nema razlike. Dobivat ce isti iznos…

2 Likeova