AdSense - problem - Pomoć

jesi probao ovdje

https://support.google.com/adsense/gethelp

poslao i tamo upit preko “communityja”

Ako si slao preko njihovog adsense foruma teško da oni mogu ti pomoći ako je iole ozbiljniji problem. Koliko sam skontao iz iskustva oni samo ti proslede link iz njihovog helpa ili ti odogovore sami korisnici forumuma što nekada i nije baš od korisiti.

Ustvari, sve zavisi, koliko je tvoj problem težak ( u vezi tvojih oglasa). Jednom sam ovde pisao na forumu može biti svašta što se tiče tvojih oglasa : može biti od nepodržanog jezika (ako je bosanski u pitanju) može biti do njihovih servera a može biti i do tebe,plugina to jest, sajta itd…

A sta mislis da probas izbrisati taj sajt sa adsenss, pa im ponovo poslati na pregled. Koliko sam skonto nisi dobio ban racuna, vec sajta.

jesam već i to pokušao pa opet ništa

1 Like

Znači taj sajt ti je “approved” od strane adsensea Koji je jezik sajt ?
Meni se desilo prošle godine da mi je sajt iz čista mira prestao da objavljuje oglase da bi na kraju skontao da je bila greška do google servera koji poslužuju oglase

na hrv.

a reci mi kako se riješi to s tim serverom koji poslužuje ?

Ako su u pitanju serveri od googlea ti tu ne možeš ništa, to jedino mogu rešiti inžinjeri googlea ja ću ti dati jedan link što je meni pomogao tada :

Ispuni ovaj zahtev i u zadnjoj stavci opiši sa što više možeš tehničkih detalja u čemu je problem sa sajtom to jest, sa oglasima .Piši svaki dan bar po 5-6 puta dnevno zahtev da ti prođe .I da… nemoj se previše ovome nadati da će ti odgovoriti ( a možda i hoće …ko će ga znati)

Na kraju krajeva nisi nam ni dao link do sajta pa možda neki drugi član sa ovog foruma bi ti mogao da ti eventualno pomogne ili ti da savet -ili neko rešenje to jest pogleda
nadam se da će sa ovim uspeti :blush:

Off da ne zapocinjem novu temu. Sta bi ovo podvuceno trebalo znacit?
2434

evo probao pa ne dopušta google zahtjev u vrijeme Covida

probat ću opet kroz koji dan

Hmm…baš čudno… :thinking: Pretpostavljam da imaju malo stručnog osoblja mada bi trebao barem neko da odgovara. Ništa ti drugo ti ne preostaje nego pokušavaj svaki dan slati

da, da. stalno “problem s obrascem- osvježite i pokušajte ponovno”

al probat ću svaki dan pa ćemo vidjeti

Mislim da ti je to u vezi automatskih oglasa.Baci oko na tab ekspirimenti pa pogledaj da nisi uključio neki ekspiriment

Evo ovde imaš više detalja :

pokušaj kopirati ovaj čist link pa ga nalepi u URL browser tab
https://support.google.com/adsense/contact/cant_see_ad

Jesu li ikome koj radili ove testove? AKo kaze da je povecana zarada za 33% ispane odlicno mada nesto sumnjam

u kom delu si to našao ? :thinking: Mislim… u kom tabu adsense računa “optimizacija”,“Mogućnosti”…ili…?

optimizacija pa ekspeirmenti, s tim da nista ja nisam eksperimentisao nego google sam od sebe…

I u novembru (trajalo od drugog novembra do danas) je rpm 0.31 a u oktobru bio 0.20… e sad, ajd ti znaj koliki je uticaj imao eksperiment a koliko je to zbog toga sto se bozic priblizava

1 Like

Kod tebe izgleda da je tako (google sam auto. odabrao) Kod mene na primer, moram ručno da podesim vinjete kao eksperiment to jest, Auto optimize (suggestions only) Ma ko će ga više znati šta čačakaju i i šta oni prave

6 posts were split to a new topic: Kako promijeniti drzavu na Google Adsense?