Adsense problem sa prikazivanjem oglasa

razmisli umjesto popcasha o popadsu

Ne znam jesi li upoznata sa novim pravilima chrom-a i pop up reklama,ja sam proverila moje sajtove i svi su prosli proveru da su u redu.

https://wmforum.geek.hr/t/chrome-ce-blokirati-popupove-u-2018/39175/48

Napisala sam iznad za posete “poseta sa najlosijim zemljama ( balkan,azija,indija,juzna amerika) cpm 0.20-0.30 u proseku krajem novembra sam imala cpm i preko 3$,”

Pa adblock 3.0 sluzi da onima sto koriste adblock i njima se prikazuju reklame a i da nova guglova pravila zaobidju…mozes zapoceti novu temu pa da tamo pisemo,da ne bi ovde spamovali.

Nemogu sve pohvatati - šta je to od svih tih “mreža” koje ste navele dozvoljeno koristiti uporedo uz AdSense!??

Mene zanima gdje da nađem kod adblock 3.0 i gdje da ga umetnem.
Jedan blog sam provjerila i nije na crnoj listi Chrome-a, za sad jer nije bilo pop up,

Ja sam ih pitala i nista nije dozvoljeno sa adsense.

Vec kad sam uslikala Amenidi za poruke evo i ovde cu objaviti javno,da i drugi znaju sta i kako treba.

1 Like

Po ovome sto si postavila očito si se sjebala :smiley: CPC (cost per CLICK ) si napisala 0.50$ :smiley:

Da li si rijesila problem sa pojavljivanjem oglasa? Imam isti…

Jel još imaš taj problem.

I ne pratim više toliko, oglasi su mi postavljeni na nekoliko blogova, u računu adsense radi normalno, prikazivanje i zarada. Koliko sam skontala nekih minut, dva pa se ppojave. Prilikom mog prvog klika na članak nema ih, ako drugi put kliknem članak za par sekundi pojavi se. Ne znam u čemu im je kvaka, ali stoje mi i dalje.