Adsense se ne prikazuje na jednom postu

Da li se netko susreo sa sličnim problemom, znači imam reklame po cijeloj stranici i svugdje se vide osim na jednom postu, a post mi je 2. najposjećeniji mislim da dosta gubim…

Taman sam hteo da ti napisem da obrises taj post, haha.Sta je ovo, bag na forumu, ne vidim nista dok kucam?

Sigurno mnogo gubis ako je skoro najposeceniji, ali mi je cudno da se ne prikazuju reklame.

Ne zelim ga brisati jer je bitan hocu razumjeti zasto se ne prikazuju oglasi

Pogledaj Centar za pravila na svom adsenseu. Meni tako nije bilo reklama a nisam dobio nikakav mail o krsenju pravila ali u centru za pravila je bilo obavjestenje za dva clanka. 1. Intelektualna svojina (DCMA) 2. Potresan sadrzaj.

Nigdje veze, za njih je potresan sadrzaj vijest o konkursu za posao.

Postali su bezveze,

nije bilo ništa u centru za pravila, reklame se pojavile kad sam izmjenio url posta

To im je kao neki bug, par dana prodje to nestane…i meni se desavalo nelogicnosti, ali za par dana nestane.

zavisi koje riječi imaš u naslovu, u tekstu, kakve su slike

hoće to tako kada je nešto najposjećenije da sklone reklame … meni je prije 5 godina isto tako … članak najviše posjeta dobija a na njemu nema reklama

Moze pitanje ko se razume ogranicili su mi reklame zbog loseg saobracanja medjutim sada radim da povratim al jos nema da li ce se povratiti trenutno ucitavanja su na 1k prikaza 100 prikaza na reklame hvala unapred

Kako znaš da je do toga, si negdje dobio obavijest?

Da obavjestili mailom tako

Meni su dosla dva obavjestenja:

  1. Potresan sadrzaj

  2. Sadrzaj zasticen intelektualnom svojinom.

  3. sam obrisao i nestao je iz centra za pravila dok na ovom drugom nemam opciju da posaljem na pregled.

Da li se neko susretao sa ovim i kako rjesiti?

izmjena url-a posta pomogla je i poznaniku očito to funkcionira

Je li nestalo upozorenje iz centra za pravila? Jer taj post ne mogu poslati na pregled.