AdSense: Western Union račun zatvoren? Kako do novca?

Pozdrav radni narode. Evo mene s novim problemom, umjesto obavjesti o Youtube isplati dočekala me neugodno iznenađenje od AdSensa - Western Union račun zatvoren. Zašto, ne znam…
Više se zaista ne sječam ni kada ni kako sam stavljao taj Western Union.
Ima li tko kakvu ideju što i kako napraviti - step by step’ kako doći najbrže do tog novca?

Inače ne znam kako ne znaš (kako si dobijao lovu do sad) al Western Union uplate za adsense je obustavljeno još pre 2 godine od 8 meseca 2020
idi na dodajte način plaćanja verovatno bi tu trebao da imaš opciju za wire transfer novca na (tvoj) bankovni devizni račun.Pod uslovom da imaš debitnu visa karticu (ono što narod kaže kartica za plaćanje preko neta)

1 Like

Pa zadnje sam bio dizao novac prošle godine po ljetu sve preko Western Uniona

1 Like

Da vidim i ne vjerujem ali kako sam ja onda digao novac 2021?

Razumjem, neće biti dostupan, ali oni koji su ga imali do sada valjda su im dopuštali preuzimanje.

Verovatno da je tako. Pretpostavljam da su dali neki period da se to sve sredi s plaćanjima to jest da ljud pređu na druge oblike isplata.Ipak adsense publishera ima na milione (hoću reći sajtova)

Mada zadnjih par meseci adsense nalozi (računi) opasno baguju i trokiraju počev od analitike pa do stanja na računu

Nego ti vidi dal možeš naštimati da ti pare ležu na banku

1 Like

Ha ništa, morati ću čekati da se žena probudi sutra, ona je puna tih kartica pa ću vidjeti, znam da moja nije debitna. Hvala ti za odgovor, opet si mi pomogao, ako će biti problema javiti ću se. :sweat_smile:

1 Like

nema frke ne daj da ti lova pobegne :joy:

2 Likeova

Nego trenutno je postavljeno na ček. Da mi neče ček poslati, dok se ja smislim…

Pazi moguće 90% da ti i tako pošalju što ti kažeš .Ček! A i da promeniš iz ček u wire transfer na bankovni mislim da je za ovaj mesec kasno jer isplate za ovaj mesec su krenule.Meni je već krenula isplata za ovaj mesec

Se dugo čeka taj ček, ide iz irske?

paa… uglavnom malo duže se čeka (koliko se ja sećam…a bilio je pre više godina) mislim da ga šalju avionski znači brže stiže.Sad ne znam kako ide u bankama .Ja dok sam dobijao adsense ček odnosno unovčavao preko banka intesa u Novom Sadu čekao sam proveručeka i do 30 dana

Danas ne znam zaista koliko se i dal se čeka provera čeka. Naročito za HR, BiH,CG ,i ostele države, kako ide isplate adsense preko čeka

1 Like

2023-02-22_003032

Čini se da će ipak biti ček, ne gube oni vrijeme.

1 Like

Nisam nikad imao posla s tim čekovima, znači to ti dođe i ideš s time u svoju matičnu banku ili? I onda predaš tamo i čekaš provjeru znači… ajoj…to će trajati.

mogo si malo zamaskirati tu cifru ili skloni sliku .Ne mora svako znati tvoju zaradu :wink:

…ma imo još tri nule iza tog iznosa samo se nevidi… :rofl:
Ma slabo je to, to je višemjesečna zarada, di još dok porez platim… :face_exhaling:

1 Like

Da al sad ne moj me drfžati za reč mislim da moraš imati otvoren devizni račun u banci na tvoje ime (na ženino mislim da ne može) Jer ček mora da glasi na donosioca čeka to jest isplata

Ipak ti se raspitaj u svojoj banci kako to ide da se pripremiš da “Ćetri sata ćamiš ćekajući” (audicija) :joy:

1 Like

Definitivno ću sada izgubiti vremena i živaca…

1 Like

Ako imaš plan unovčiti ček u HR banci svakako prije provjeri da li primaju.
Godinama sam nosio čekove sve do prije godinu-dvije kada je gospođa uljudno rekla da više neće primati čekove.
Radi se o RBA.
Onda sam prebacio na wire transfer i puno je bolje. Manja provizija i nikakva zafrkancija.
Uplata ide na račun firme.

1 Like