Adsense wire transfer problem

Imam problem sa isplatom. Upisao sam slucajno iban od majke na nalogu, a ime bankovnog racuna sam stavio na očevo ime. I uplata sa adsensa nije legla. I swift je u redu, jer je ista banka u pitanju. Da li je imao neko ovaj problem i ako jeste kako ga resiti, u banci kazu da nista nije leglo

Čuj slučajno :smiley:

Stavi svoje podatke, da ti isplate stižu ubuduće

1 Like

Naravno da je slucajno. Ako ne znas sta se desava onda nisi morao ni da odgovaras. Da sam hteo na moj, ja bih isplatio na moj. Ovo je bila slucajna greska u kucanju a ne nikakav pokusaj prevare

Interesting…

Ote mi riječ iz usta :smile:

Je offtopic, ali nisam odolio.

Ne znam u cemu je vas problem? Niti cu kome da se pravdam niti bilo sta. Interesantno je to sto necu da nakucam 12 meseci sve na svoj devizni nego rasporedim na 3 devizna u krugu porodice i slucajno pogresim ime primaoca? Ako se tome cudite ili divite ili sta god onda stvarno nemam komentar na to.

A u opisu iznad sam se lose izrazio, upisao sam ja ispravan iban i swift ali neispravno ime vlasnika racuna. Zamolio bih ljude koji ne mogu da pomognu da ne ostavljaju nepotrebne komentare. Hvala

2 Likeova

Novac se vratio na tvoj AdSense opet. Odaberi novi wire account, upiši nanovo bankovne podatke i označi ga kao Default.

Sve sam to odradio sad , ali uplata pise da je poslata, stigao mail. Automatic paymant u placanjima je postao plave boje i pise da je poslato. Nista se nije promenilo

Polako!

Ukoliko Google ustanovi da nije u mogućnosti isplatiti novac zbog greške na odredišnom računu, vratiće ti novac i poslati ga zajedno sa narednom isplatom.

To je procedura koja traje i neide to tek tako brzo.

Dobićeš obavijest da novac ipak nije isplaćen, kao i informaciju da će to biti s narednom isplatom, kao i šta trebaš podesiti (to s ispravnim računom).

1 Like

Hvala na objasnjenju

1 Like

Ono što znam od Google-a je da su što se novca tiče ok. Ako nije prošlo, ok, proći će drugi put, naredni mjesec, i njima je tu u interesu, da svi budu zadovoljni…

Ukoliko su neke nelegalne radnje bile u pitanju, odmah svi znaju šta se može očekivati!

Ukoliko se desila greška tvog tipa, do tebe je, malo ćeš kasnije dobiti tvoj novac, i idemo dalje.

To je to. Nema nikakvih prevara. Ocigledno ce onda ponovo uplatiti. Hvala jos jednom

1 Like