Adsense wordpress teme

Pozdrav,

na netu sam naisao na teme za wordpress koje su najmjenjene za zaradu preko adsensa, malo sam googla i vidio po forumima da stvarno ljudima podizu zaradu. Zanima me jel netko s foruma koristio nekakve takve placene teme kao sto su CTR THEME i kakva iskustva ima? I koja je fora, sta su oglasi samo dobro pozicionirani i uklopljeni u ostali sadrzaj ili?

ako je tema na krivom mjestu slobodno ju prebacite :wink:

Pa sve ti je na tome kako uklopis oglase u temu. Možeš ti i free temu koristit, nije bitno dal je plaćena ili ne. Bitno je da je SEO dobro urađen kao i oglasi uklopljeni. Oglase kad dodaješ uvijek gledaj da su ti boje oglasa slične boji tvog sajta. Bit je u tome da se oglas ne prepozna. Pogledaj koja ti se rubrika najviše posječuje pa u nju fino posloži oglase i imat češ zaradu. Ali ništa od ovog ako ne reklamiraš sajt na mjestima gdje se prati tematika poput vašeg sajta.

koliko sam ja pročitao da te tzv. adsense teme su obične navlakuše…

Nisi dobro pročitao, ja koliko imam iskustva s CTR TEMOM (CTR Theme - The Ultimate AdSense Theme) PAGE CTR mi skače bez problema preko 10 dok kod drugih tema mi je 1.5 - 2. Stvar je u tome da su tu oglasi odlično uklopljeni tako da obični internet korisnik ne kuži razliku između oglasa i navigacije stranice, linkova …

dejan001 dal imas jos ovakvih tema ?

to mogu s bilo kojom drugom temom , uklopiti oglase u dizajn teme, te odrediti raspored oglasa.

Imaš ovjde za đabe jednu:
BlueSense WordPress Theme - Download BlueSense WordPress Template

Imaš i CTR THEME “nulled version”, potraži malo po netu…

Slažem se, ali kod CTR teme ne treba ništa uklapati, ni raspoređivati. Najbrže i najlakše ako vrtiš stranicu na wordpressu. I također znaš da ti je garantiran dobar CTR!