AdSense zarada općenito

Kako god ti raste broj klikova, pogotovo ako ima jedan znacajan dio nevazecih klikova, CPC ti padne. Ne moze se tu nista napravit.

cuj 0,7 ocajan. ne znas ti sta je ocaj

nego ne rece mi niko otkud 5 reklama na stranici ovoj gore sto sam postavila

nije 0,7 vec 0,07 :smiley:

5 reklama imaju stranice koje imaju jako jako veliki promet na dnevnoj bazi. to sam još negdje prije pročitao.

da to sam i mislila. meni je mjesec i po bio cpc 0.02
Vidjela sam na blogspot blogu koji je bezveze skroz i koji garantujem da nema veliku posjetu 5 reklama na stranici.

To je moguce ako su reklame u iframeu. ALi je to zabranjeno po adsense TOS, i pitanje je vremena kad ce ga banat.
P. S. Meni je CPC cijelo vrijeme 0.02, ali imam masu klikova, hehe

Mene iskreno cudi da se opce i svih 5 prikazuje. Kolko se sjecam, ako i probas staviti vise od 3, kolko god da ih je ekstra, nece se prikazivat.

No, ne valja to nikako kako je postavljeno, prije ili kasnije ce biti problema s tim publisherom kod isplate.

sta je ovo dje god pogledam 5 reklama http://www.sms-poruke.in/sms-poruke-za-dobro-jutro

Mislim da poszoji neki propust…sumnjam da ga u Google-u nisu svjesni. I na mom jednom site-u se vrti po pet reklama i to bez ikakvih intervencija, iframe-ove itd. i sve to dulje od mjesec dana. Pa valjda bi završio u banani za mjesec dana, sumnjam da bi bili tako popustiljivi da nije sve po pravilima.

Da li je nekome uspelo da mu adsense ukloni blokadu za oglase ako ga je jednom blokirao ?

Može samo pitanje, naime čekam novac za 11. mjesec na adsenseu, prva isplata će mi to biti i stavio sam da ide preko WU. Zanima me kada ću dobiti taj novac, čitao sam negdje da 23. dobivam kod sa kojim dižem novce, je to znači da već 23. mogu podignuti novac ili ?

Da, to znaci da cim dobijes MTCN od Western Uniona mozes na postu dignut novce.

Jel normalno na 6000 ljudi dnevno, sve sa googla da zarada bude 6-7 eura dnevno?

3000 posjeta iz Amerike i 3000 iz ostalog svijeta…

Pitanje je kolika je stvarna posjeta, naime ako su to unique posjete, onda je svakako malo.

oko 5700 jedinstveni…znaci malo je…

Stavi ovdje link pa možda dobiješ više informacija.

Meni nikako da prihvate nalog ja ne znam sta je ovo, koliko treba vremena?

ovisi o puno faktora,
koja je tematika,
koliko imaš ctr ako je mali probaj malo promjeniti dimenzije i položaj oglasa.

Tematika je wallpapers i bodybuilding promjenio sam polozaj reklama pa cemo vidjet.

Jel bolje različite kanale oglasa napravit za sve tri web stranice na jednom adsense racunu ili par oglasa istih za jednu web s, koristit za sve tri web stranice? Ako me razumijete.

Najbolje da svaka oglasna jedinica ima svoj kanal.