AdSense zarada općenito

Slike su najgori sadržaj za zaradu preko adsensa, imaju nizak CTR. Pokušaj radije sa igricama ili tekstualnim sadržajem.

Jel kome Payment in progress za ovaj mjesec? Neobicno mi je da je 22. i nista jos…

Meni je dosao novac, nacin placanja je WU :confused:
Dobio sam MTCN i sve.
Sutra idem dignut prve pare sa adsensea :smiley:

Ali vjerojatno imaš stari način pregleda adsensa? To vidim kao jedini logičan razlog…

Neznam, ovo mi je prva isplata ikad :stuck_out_tongue: Nadam se da mogu sutra u banku ići i podignuti to? Da netrebam čekati još jer dobio sam kod.

mozes otici dici novce da… ima tko drugi da mu jos nije PiP?

Ne znam cemu panika. Meni jos uvijek ne pise payment in progress. Nekad bude 21. u mjesecu, nekad 23. a nekad 25.

Cestitke! Prvi put je uvjek najsladje :wink:

Hvala :smiley: Jedva čekam da dignem :stuck_out_tongue:

@drmrgood a cuj, nije da mi pare netrebaju :smiley:, a do sad je vecinom PIP bio 21. ili 22. :wink:

Trebaju i meni, dakako, ali vjerujem da ce sutra bit in progress, a preksutra moguce dignut.

meni isto još nije ali u prosjeku je oko 23. svakog mjeseca ne prije.

Google je svake godine u 12 mjesecu isplačivao par dana prije, ove godine se nisu držali običaja.

Istina! Sad za poklone moram uzimati od prošlog mjeseca, teško da će zarada stići prije Božića.

Jel se mora svaki put autorizovat neki link gdje se pokaze moja reklama od adsensa. Stavio sam na svoje 3 stranice reklame sa adsensa i autorizovao sam ih tu u listi.Al svaki dan mi se pojavi neki novi link da moram autorizovat.Dal je to potrebno radit.Šta ako iskljucim tu opciju,dali cu imat i dalje zaradu…

bok,

daj mi recite dali vam je google isplatio zaradu za prošli mjesec ili još uvijek ništa ?

hvala

Meni nije jos…

je, 23. ovog mjeseca…

čudno… svaki mjesec je bilo 23 ili 24… evo ovaj mesec do sada ništa… neznam zakaj
nikakva poruka e-mail ništa…

Ni meni ništa još nije došlo…

@zerocoolos koji ti način isplate imaš?