AdSense zarada općenito

Jeste li mogli naplatiti takve cekove u banci, jer su i u BiH stigli takvi cekovi bez imena primaoca.

ne, poslao sam poruku adseanse i ponovo ce mi poslati cek

Koliko se može zaraditi od adsense kod domaće publike(Hrvatska,Srbija,Bosna) na sajtu s igricama na recimo nekih 1000un dnevno ?

Premalo :slight_smile: Na granici neisplativosti…

Nije tocno. Evo recimo ja ti mogu reci koliko zaradim sa stranicom sa igricama koja ima 1500 UV na dan - otprilike 180 € mjesecno.

Evo da javim, odgovorili mi iz googla.
Ne moze promena podataka i usmeravanje na adresu primaoca iz druge zemlje, mora novi nalog.
Tako da cemo se muciti sa cekovima, nema druge :smile:

Gdje i kako si ih kontaktirao?
I ja sam dobio ček bez imena i u banci su rekli da ga ne mogu primit :frowning:

Kako se kod vas ostalih kreće CPC u odnosu na CPC prije recimo godinu dana?
Ja sam prije imao prosjčno 0,08-0,09 € po kliku, u zadnje vrijeme 0,04 €, a evo zadnja dva dana 0,02 € :confused: Ovo je postalo katastrofa, cijena klika gora nego na etargetu.

Da zadnja 2 dana je totalno loš. 0,03 jedva.

I kod mene 0,02 :o …

Meni 0.40 :smiley: na eng je sajt naravno

Pozdrav svima,

Imam pitanje. Koji je vama CPC na adsensu u HR. Meni je bio drastični pad u 8. mj. 2014 i zadnjih dva dana je pao na €0.02. taman sam implementirao Bootstrap3+responsive units. Kakva su vaša iskustva?

0,03 € - hrvatski site

Evo jučer mi je CPC bio 0.17€ na hrvatskom sajtu! :slight_smile:
Inače, 0.05€ u prosjeku…

Meni je 0,03 ovaj mjesec …dok je u 12 bilo 0,05 ili malo više.Duplo manja zarada u odnosu na 12 mjesec, je li kod vas isto tako velika razlika ?

Svima je gore kroz 1. mjesec jer se tad manje kompanija oglašava pošto i manje ljudi kupuje poslije Božića. Očekujte rast opet pred valentinovo, pa uskrs, pa ljeto/more :smile:

Meni je na nasim stranicama CPC 0.02 .

I kod mene, a isto tako dosta često nema za pokazati relevantne oglase…

Zadnjih sedam dana (HR stranice):