Adsterra Network - iskustva?

Adsterra je meni nekad bila super na sajtovima sa flash igricama. Koristio sam njihov popunder.

Adskeeper je po meni najbolji u komb sa Adsense. Dogovoriš sa ljudima cpc i uživaš. :blush:

@Mario063 meni je Adskeeper juče pustio dolare a normalno isplaćuju svakog 30-og u mesecu. Možda jer je xxxx suma u pitanju ili pojma nemam zašto. :sweat_smile:

koliki cpc se moze dog i koliki je ctr otprilike

Testiro sam nesto kod sebe na sajtu da vidim dal ce Mgid davat vise para od Native medie.

Imao sam NativeMedia reklame na 2. i 4. mjestu, a mgid na 6.;

Zamjenio sam redoslijed, pa je Mgid dosao na 2. mjesto, a NativeMedia reklame su samo presle na 4. i 6.;

Za nekih milion pregleda (znaci solidan uzorak), ova 3 mjesta za reklame su donjele RPM od 0.316e (RPM racunam kao prihod od ta tri mjesta, podijeljen sa totalnim brojem pregleda na sajtu za taj period);

S druge strane, nakon izmjene, opet na uzorku od preko milion pregleda, RPM je bio nesto veci zahvaljujuci Mgidu- nekih 0.364, sto je uvecanje za nekih 16%… Nekome ko zaradi 5000km mjesecno, to bi bilo dodatnih skoro 800km.

Generalno kad se gledaju sve reklame, rekao bih da bi po impresijama za nasu domacu posjetu (krs posjetu sa drustvenih mreza, sa gugla je sigurno drugacije, pogtovo ud obrim nisama) najveca zarada ide ovako:

  1. Adnow (nakon sto se dogovori fiksni CPC, ubjedljivo 1.);
  2. Mgid
  3. NativeMedia
  4. Google Adsense
1 Like

trebaš ih pitati da ti to ukljuše 15.

koliko znam nema fix, samo nešto ti kao povećaju… meni je prosjek 0,035usd, a ctr prvih par mj bude i po 5-6% trenutno oko 3,5%
ajde se prijavi nemoj da te više ubjeđujem adskeeper

Prilikom pokušaja postavljanja koda za Adsterra Social Bar, HawkHost detektira slijedeće i ne dopušta postavljanje koda:

Adsterra Social Bar Malware-2

Kakva su iskustva sa ovom platformom?