AdWords+AdSense=moguća zarada?

Jučer dok sam čitao neki članak na WM portalu zainteresirala me AdSense reklama, kliknem da vidim i čemu je riječ i nakon nekih minutu ili dvije skužim da nema nikakve usluge na dotičnom webu osim nekog teksta i dvije AdSense reklame. Dakle, nema linkova, kontakta, forme za neki upit biti išta slično. Mogu zatvoriti ili kliknuti na AdSense.
Sada neki moj zaključak, odnosno pitanje.
Dali je moguće uraditi manipulaciju koristeći ta dva servisa. Ono što meni pada na pamet jeste da se netko potrudio i zakupio AdWord kampanju gdje je recimo pustio oglase i ograničio plaćanje po kliku, bubam 0,03€, te u isto vrijeme na tu stranicu stavio oglašen jedinice i uradio targeting i filtrirao oglase od 1€ i skuplje. Koliki učinak, odnosno CTR bi trebao imati da bude u plusu ako uzmemo brojke koje sam spomenuo?

Ako se radi o tome što si gore spomenuo možda koristi kupon za adwords

To sto rade nije dozvoljeno.

Google AdWords doesn’t allow the promotion of websites that are designed for the sole or primary purpose of showing ads. This practice of promoting sites where the main purpose is to get users to click on ads is called arbitrage.

Mozda samo sponzorise svoj sajt da bude malo uočljiv pravi nesto novo :stuck_out_tongue:
Npr ISPOVESTI.COM Ja da sam se toga sjetio platio bi adwordsu a ne po novinama reklamirao :stuck_out_tongue: