Adwords, više accounta, kako?

Kako sa adwordsom raditi na više accounta. Dali da za svaki site kreiram drugi email?

Situacija je sljedeca, imam jedan email preko kojeg sam radio kampanju za jednu firmu. Covjek je kreirao account i onda mene invitao da se prdiruzim i uredim account. Sada to isto napravio drugi klijent ali ne mogu dodat isti email, moram neki novi valjda?

Ako se pitate zasto sam ne kreiram jedan account to je jer bi zelio izbjeci da ja placam preko svoje kartice sve i da onda ganjam klijenta da plati, ovako mi se nekako cini lakse sto se para tice a i svaki klijent hoce vidjet neku svoju statistiku pa
bi bilo lose da imam vise kampanja i da svaki od njih moze vidjet sve druge.

Kako da ovo najbolje rijesim ili kako vi radite sa vise klijenata istovremeno? Neka iskustva molim.

MY client center je odgovor valjda :slight_smile:

Ne sjecam se tocnog linka pošto takav account otvaraš jednom u životu, ali ako kreneš odavde, dobit ces pro account iz kojeg vodiš više klijenata odvojeno :slight_smile:
http://www.google.com/intl/hr/adwords/professionals/

Thanx ali i ovaj my client center je pomogao tj mozes voditi vise njih. Inace kako ide taj proces da dobijes certifikat? koliko je tezak i koliko para?