Ajmoskupa.hr recenzija

Bok ljudi, ako može recenzija, na adresi ajmoskupa.com / ajmoskupa.hr otvoren GEO portal za dijeljenje vožnji/putovanja, eng. carpooling.
Programirano od nule, integrirani google maps, Facebook i Twitter API-i za raznorazne funkcije.
Prava funkcionalnost se može osjetiti tek ako ste prijavljeni, pa ako imate živaca kreirajte račun. :slight_smile:
Svaka kritika i sugestija dobrodošla.

Hvala.

Meni se sviđa!

dobro izgleda…mislim da bi morao srediti “title” i “description” tagove i dodati textualni sadrzaj za dobar SEO…

Odlično, svaka čast.

Lijepo i profesionalno, svaka čast. Posebno mi je drago da je lijeno gorivo.com dobilo konkurenciju. Odmah ću se prijaviti jer često vozim sa praznim automobilom a veliki sam pristalica ove ideje. Želim vam puno uspjeha!

Upis datuma nije baš jasan, pretpostavljam da bi se trebao pojaviti popu up kalendar ali se to ne događa? Ostalo izgleda ok, ja bi samo predložio profesionalniji i prepoznatljiviji logo, prevenstveno tipografija. Ova me podsjeća na prometnu nesreću. :slight_smile:

Uhh…slažem se, unos datuma stvarno nije jasan :0ci: , biti će ispravljeno, thanks.

:smiley:

Mogo bi napravit da se mogu vidjet popis putovanja bez trazilice i izbacit putovanja biciklom

Cool, samo ove čovječuljke sam vidio i na kolektivi.

Da, baš sam htio postaviti pitanje koja je fora sa tim čovječuljcima. Prvi puta sam ih vidio na kolektivi, a kasnije sam ih vidio na još par mjesta.

Da li propuštam nešto? :slight_smile:

Nismo htjeli izlistavati putovanja bez ikakvog kriterija, recimo da je neki uzor bio liftshare.com, dakle nema prikazivanja putovanja neregistriranim korisnicima ili korisnicima koji nemaju iste “geo preference”.

Vjerojatno kupujemo u istoj trgovini :):
http://goo.7dana.com/NLshop

Nakon par sati korištenja još par dobronamjernih primjedbi - lokalizacija je na nekim mjestima nezgrapna, dobio sam poruku “x y je preuzeo tvoj broj telefona” što je dosta nejasno, i trebalo bi lokalizirati nazive mjesta i država budući da se radi o lokalnom servisu.

Nema frke, hvala ti na primjedbama Riba. :slight_smile:
Ovako, radili smo dosta na sigurnoj interakciji korisnika, korisnička komunikacija se zapisuje i moderator ju može (i treba) pregledati kroz administraciju. Čak i pregled korisnikovog telefona ima za posljedicu slanje poruke korisniku čiji si telefon pogledao.
Slažem se da je dokumentacija slaba, ali radimo na tome i u pripremi su i video tutorijali (ovih dana)
Neznam na koju lokalizaciju naziva mjesta i država misliš? Koliko vidim Google Instant Search koristi naša imena mjesta i gradova?

Tnx na infou.
Što se lokalizacije tiče, recimo ako upišeš Zagreb dobit ćeš “City of Zagreb, Croatia”, ugodnije oku bi bilo “Zagreb, Hrvatska”. Nije smak svijeta ali mislim da Google API dozvoljava lokalizaciju tog tipa?

Ja kad upišem Zagreb dobijem Zagreb, Hrvatska…tebi radi drugačije?
Evo pogledaj:

Vjerojatno kupi language settinge iz browsera? Probao na Macu u Operi i Safariju, u oba slučaja je bilo na engleski. Možda bi ga bilo pametno forcati.
Jedna sitnica koja mi bode oču u FAQ dijelu:
“Dali je AjmoSkupa siguran…” bi trebalo biti “Je li AjmoSkupa siguran…” jer prvi oblik ima gramatičku i jezičnu grešku.

paravinja trans… :slight_smile: super ideja …

Hvala svima na komentarima, ispravljeno je par bugova koje ste primjetili (npr. unos datuma pri kreiranju putovanja). :slight_smile:

jako lijep dizajn, baš mi se sviđa ova plava boja :kuc:

ah…zaboravi…kad bolje razmislim…moj naputak uopce nije bitan…