Ako otvorim racun na Payoneer hocu li dobiti pripadajuci virtualni US bank racun?

Dakle pitanje za vas koji koristite doticni servis.
Ako otvorim racun kod njih hocu li dobiti pripadajuci virtualni US bank racun ili se to promjenilo (nesto s Irskom)?

Takodjer da li jos uvijek postoji mogucnost povlacenja sredstava sa payoneer racuna direktno na bankomat preko payoneer kartice ili se moraju prvo povuci sredstva na lokalni bankovni racun?

Pitao sam njihov help desk, no botovi tamo mi odgovaraju nepovezane generalije…

1 Like

Dobijas.

Mozes i preko bakomata ako imas karticu, mozes i na racun.

Hvala na odgovoru, nadam se da je tako.

Cuo sam da se nesto navodno promjenilo od kada su otvorili ured u Irskoj, zato pitam…

Moj ti je savjet Wise karticu nabavi, puno manji troskovi, provizije, a mnogo veca sigurnost :slight_smile:

1 Like

To je i moj savjet. Nakon koristenja Payoneera 7-8 godina prebacio sam se na Wise. Primarni razlog je bio sto su me sa Payoneera stalno trazili da im uploadam neke dokumente - to sam radio najmanje 5 puta. Zadnji put mi dopizdilo i prebacih se na Wise.

1 Like

Najvaznije nisi spomenuo :slight_smile: wise ima mogucnost pravljenja digitalne kartice preko app. Dobijes e karticu,koju mozes unistit kad izvrsis placanje, tako da ti niko ne moze ukrast podatke

Znam za Wise, no problem je naravno u tome sto sve platforme koje podrzavaju Payoneer ne podrzavaju i Wise …

Kao na primjer koje?

Da li Wise podržava Amazon, AdSense, Ezoic i uopšte tu vrstu povezivanja?

Payoneer mi upravo ponovo traži da im šaljem dokaze o identitetu i adresi. S obzirom da sam u međuvremenu promenio državu boravka, slutim da će biti poteškoća. Jedva sam ih prošli put ubedio da sam ja zaista ja.

Što se Amazona tiče tu spajaš virtual bank account a to imaš i kod Payonnera i kod Wise. Što se tiče Adsense - da bi ti pare sjedale na račun treba ti račun na banci one države koja ti je registrirana u Adsense. Meni treba račun neke hrvatske banke jer virtualni accounti tu ne prolaze i po tom pitanju Payoneer i Wise su također jednaki i ovdje.
Uglavnom, niti Payoneer niti Wise ne možeš dodati kao način isplate u Adsense.
Za ezoic ne znam jer ga nikad nisam koristio.

1 Like

Legiit a koliko vidim i Fiverr

Ima to i na payoneer