Aktivacija Win 8.1

Jel zna netko ovdje koji je aktivator dobar?

Od silnih aktivatora za win 8.1, ja jednostavno nemam pojma koji radi i koji je ujedno siguran i stabilan.

Zadnji put sam koristio nekakav kspico, kmico…tako nešto, i činilo se sve ocke, ali nakon mjesec dana me windowsi tražili ponovnu aktivaciju. :S

I sad u potrazi za ponovnom aktivacijom, gledam ja opet nekakav aktivator…i ovog puta išao s nekim KMS, a taj mi je napravio dar mar na računalu.

-Browsere mi je pobrkao, upalim chrome…upali se opera (koju je on sam nainstalirao)
-Shvati nekako komp da opera nije chrome…ali dalje posljedice:
-Chrome sav zagušen sa nekakvim čudnim reklamama
-Kod otvaranja novog taba “Google” mi kao viče da sam ja baš xx posjetioc i osvajam nešto…
-Početna na Chromeu neka lijeva koje se nemogu nikako rješiti u postavkama Chromea
-Nekakvi pluginovi nainstalirani koji me tjeraju na neke čudne akcije
-Chrome usporen duplo…
-Komp se pali duplo duže…nakon paljenja neke čudne procese obavlja…i onaj comand prompt prozor se više puta pali gasi…
-Antivirusni svako malo vrišti da otkriva neke sumnjive fileove koje ne može izbrisati
-Ručno ako ih izbrišem…odmah se naseru natrag
-Pokušao, system recover da vratim stanje kompa od nekidan…no i taj proces završava failed, u ne mogućnosti da obriše neke filove
-Sve aplikacije koje su se nainstalirale sa ovim aktivatorom, nemoguće ih je unistall

Znači, ukratko…blagi užas. Volim si puno toga personalizirat i podesiti…i frustrira ovo jako. Taman sam si nedavno sve to ispodešavao…

Sad krećem u reinstalaciju, no želim se unaprijed pripremiti sa dobrim aktivatorom, koji je to?

Sačekaj W10, izlazi krajem jula :slight_smile: .

Kupis na ebayu legalne Windows 8.1 za nekih 20-30 Ojra i ne moras se vise zajebavati s tim sranjima, a plus toga dobit ces i besplatnu nadogradnju na Windows 10 sada kada izadju.

Besplatna je i piratima :smiley: .

Pređi na linux :stuck_out_tongue: :blush:

imas brate na g2a da uzmes licence za smijesne pare, ali ne razumijem pojedine zasto bi ikakav program pokretali oko aktivacije i rizikovali ja koristim 8.1 nisam ga aktivirao update sve mi radi normalno nikad problem jedino sto u cosak mi stoji http://prntscr.com/7ekjto na cem sam i navikao i ne smeta mi

http://svijet-linuxa.co.nr/

1 Like

Uvijek je pravo vrijeme za osobnu reklamu.

Od te stranice neman nikakve koristi. Rađena je iz ljubavi

Ne budi ljubomoran :smiley: :

kakva koristi od ove stranice? sem eventualno ovih linkova

Ja sam mu dao srce, jer je kralj :smiley: . Stari član foruma, valjda zaslužuje malo besplatne reklame koliko god sve bilo offtopic :smiley: .

Hvala ti lipa prijatelju.

To je stranica za početnike u Lunuxu. Nije mi bila namjera raditi neku visokoumnu stranicu kao neki drugi. Ova stranica je poriv za prelazak na Linux.

A valjda kad je za pocetnike treba da bude kako da ga instaliraju prvenstveno :slight_smile:

To je ko da pišeš upute da je zbrojeno 1 plus 1 daje 2. A i distre imaju svoje upute.