Aktualni vicevi

[quote=“Gigolo”]
http://www.radio101.hr/
Pogledajte privremenu stranicu prije nego dignu novu. A to je uskoro. Slika nije za maloljetnice.[/quote]

kojie je njima k…?

Idu putem Ferala…

Soros izgleda više ne daje lovu.

Pita profesor Ivicu, Ivice, zasto se raspada radio 101 ?

Ivica: Izgleda da im ponestaje para s odlaskom glavnog sponzora s Pantovcaka :zub:

Stvarno vas sram može biti, obadvojcu. To je već perverzija i bolesno. Sram vas bilo. Za 101-dinicu prosipati ta udbaška sranja stvarno govori puno o vama.

Gdje ste bili 90-te kada neznate što je 101-dinica, veliki kauč-domoljubi?

[quote=“tsereg”]Stvarno vas sram može biti, obadvojcu. To je već perverzija i bolesno. Sram vas bilo. Za 101-dinicu prosipati ta udbaška sranja stvarno govori puno o vama.

Gdje ste bili 90-te kada neznate što je 101-dinica, veliki kauč-domoljubi?[/quote]

Ako me dobro sjecanje sluzi, jedan od najvecih (ako ne i najveci) prosvjeda u nas je bio za spas 101-dinice, jelte? :slight_smile:

[quote=“w00t”]Ako me dobro sjecanje sluzi, jedan od najvecih (ako ne i najveci) prosvjeda u nas je bio za spas 101-dinice, jelte? :)[/quote]Da. A Tuđman je naredio da se puca u prosvjednike. Tadašnji ministar MUP-a nije to izvršio i ostao je bez fotelje. 101 već 25 godina govori istinu i ništa drugo osim istine.

Nebi se štel mešat ali stojedinica mi je oduvijek išla na jetru.
Više volim puno mjuze, a voditelj ako baš mora nešto reći i to što kraće.

Tako da je vic meni dobar.

Baš te žalim, tolika mržnja mora ostaviti tragova.

Tsereg ne trkeljaj bezveze, malo se zaletavas s izjavama, zasao si debelo u offtopic :slight_smile:

Tema se zove “aktualni vicevi”

Ako neznas odgovorit vicom na vic, radje samo citaj.

A ti gigolo uplati koju kunu od pemzije za spas 101ce ako ce ti biti lakse :wink:

Ne uzrujavajte se decki, ovo je happy topic !

[SIZE=“1”]Btw, skup za 101cu je bio 96’ [/size]

…i naravno, tako jedan pametnjaković odvuče na osobnu razinu. :mda:

Ja nisam upoznat toliko sa tom temom, Gigolo, možeš li reći odakle ti informacija i koliko je provjerena?

… evo, našao se i drugi :fuj:

Nemam namjeru polemizirati, pogotovo ne sa Gigolom.
Nemam ništa protiv da izražava svoje stavove, koji su iz njegovih postova sasvim jasni (crkva, partizani, jugoslavija…), na njih se ne obazirem.
U posljedje vrijeme je počeo vrijeđati te iznositi “činjenice” kao da je on bio na tim mjestima i s tim ljudima.

Zapamtio sam vrijeđanje bosanaca, ali i još jednu njegovu “činjenicu” na koju nitko nije odgovorio.

[quote=""]?!?! Ovo ti nije trebalo!! I pazi šta govoriš!!
A jel ti znaž da je 3. bojna 133. brigade bila u predgrađu Banjaluke i da im je Vrhovnik naredija povlačenje? [/quote]

[quote=""]Ispričavam se zbog pogreške u tipkanju. Radi se o 3. bojni za interventne mamjene 113. šibenske brigade HV-a.
Ko vojnici su izvršili naredbu al su mu jebali mater uzduž i popriko!! [/quote]

Svaka čast tim brigadama, iako ih tamo ih baš i nisam puno viđao. Međutim, sigurno nisu dali ni približan udio kao primjerice 4, 5 i 7. gbr.

Pitaj njh koliko ih je koštalo zauzimanje tih čuka oko BL, a koliko bi ih koštalo zauzimanje same BL. Da je to napravio vjerojatno bi mu ti jebo mater jer zbog toga nećemo do 2012 ući u EU.

Trkeljaš.

Misliš na ono o ministru Jarnjaku?
Njegovu priču vidi na


pod “Jarnjak:’ Kako sam spriječio krvoproliće’”

Pravi razlog zašto se zatvara 101
Malformed binary. Your binary code is must be divisible by 8.
Skuplja se za još 5 nula ili jedinica!

[quote=“avetma”]. Gigolo, možeš li reći odakle ti informacija i koliko je provjerena?[/quote]Pričaju ljudi, ne sjećam se više pojedinaca. A provjereno…? Kako ja to mogu znati. Imam dobre prijatelje u HDZ-u koji su se slikavali s Franjom i ne žele pričati o tome.

[quote=“poros”]… evo, našao se i drugi :fuj:

Nemam namjeru polemizirati, pogotovo ne sa Gigolom.
Nemam ništa protiv da izražava svoje stavove, koji su iz njegovih postova sasvim jasni (crkva, partizani, jugoslavija…), na njih se ne obazirem.
U posljedje vrijeme je počeo vrijeđati te iznositi “činjenice” kao da je on bio na tim mjestima i s tim ljudima.

Zapamtio sam vrijeđanje bosanaca, ali i još jednu njegovu “činjenicu” na koju nitko nije odgovorio.

Svaka čast tim brigadama, iako ih tamo ih baš i nisam puno viđao. Međutim, sigurno nisu dali ni približan udio kao primjerice 4, 5 i 7. gbr.

Pitaj njh koliko ih je koštalo zauzimanje tih čuka oko BL, a koliko bi ih koštalo zauzimanje same BL. Da je to napravio vjerojatno bi mu ti jebo mater jer zbog toga nećemo do 2012 ući u EU.

Trkeljaš.[/quote]

Ako imaš privatnih problema, za te stvari rješenje su privatne poruke. Ovakva bockanja po forumu su nekulturna. Sad bi bilo super kad bi završili s ovim i vratili se na temu.

Pozdrav

[quote=“gambo”]Misliš na ono o ministru Jarnjaku?
Njegovu priču vidi na


pod “Jarnjak:’ Kako sam spriječio krvoproliće’”[/quote]

Hvala na linku! Zanimljiva priča od Jarnjaka, i on preusmjerava na predsjednikove “savjetnike”…

[quote=“avetma”]Sad bi bilo super kad bi završili s ovim i vratili se na temu.
Pozdrav[/quote]
A koja je tema?
Pozdrav i tebi

Zašto je Bog dao plavušama 2% mozga više nego konjima?Da ne bi srale po ulici za vrijeme parada.

Tema su aktualni vicevi pa evo jedan koji još nije previše star…

Bozanić je molio Boga da Milan u nedjelju pobijedi i Milan je pobijedio!

3:0 protiv Juventusa. U gostima !!!

[quote=“gambo”]Tema su aktualni vicevi pa evo jedan koji još nije previše star…

Bozanić je molio Boga da Milan u nedjelju pobijedi i Milan je pobijedio!

3:0 protiv Juventusa. U gostima !!![/quote]

Dobar! :zub: