Alati za društvene mreže

Dal ima itko iskustva s ovakvim alatima? http://www.tweetattackspro.com/

Dal vrijedi to što ili je ručno najbolja opcija?

  • koje alate koristite za vođenje društvenih mreža sa PC-a?

Od trenutno dostupnih Jarvee je najbolji, sve ovisi koliko racuna vodis na pojedinoj drustvenoj mrezi, ako ti treba samo za twitter imas plugin za chrome koji ti moze odraditi F/U. Kod svih botova je problem replicirati ljudsko ponasanje.

Ma meni treba za osobne potrebe a to je po jedan twitter,instagram,facebook account sve moji

Rucno.

za twitter imas plugin

samo ti nema neke automatske postavke nego ga moras paliti gasiti sam.

za IG mozes zakupiti kod nekoga tko koristi neki bot jedno mjesto pogotovo ako zna pa ti namjesti postavke i izvore pracenja kako treba. Tu mozes dobiti ok rezultate da ne placas sam svoj bot, VPS, proxy itd… Cak sam i tu vidio da se nude takve usluge.

Opet ponavljam, ako ti ne uzima previse vremena dnevno najbolje je rucno odraditi.

Instagram mi vodi član foruma i s tim sam zadovoljan… Ali nekako bi malo brze boostao taj twitter sad mi stoji na 1700 followera… a htio bi proci bar 5k … pa trazim nacin

Meni se vise svidja ovaj

Moze bilo koji, svejedno je jer nije bot nego je scripta (sve rade isto) tako da moras rucno raditi neke stvari.
Najvaznija stvar kod toga je dobar odabir izvora. Accounti u nisi, po mogucnosti da nisu najveci sa prevelikm brojem praitelja, nego osrednji. Tu treba dobro istraziti i naci listu accounta i onda paliti scriptu.
Isto tako da nije premala razlika izmedu radnji, te da ih nema previse. Mora biti sto slicnije ljudkom ponasanju.

Krenuti sa manjim brojem pratitelja ovisno o racunu 200-400 dnevno i povecacati za 50 dok ne dobijes blokadu pa znas gdje ti je limit ili dodes do brojke koja ti je ok prije blokade.

Ono sto bi bilo dobro je pratiti koliko ti ljudi s kojeg profila vraca pracenje. Tako si mozes maknuti lose izvore (tu je prednost bota sto to moze automatski odraditi)

Svakako ću to malo istražiti… ja ih vrtim oko 500 dnevno s time da im lajkam njihove tweetove, itd…

A ovo cu si svakako napraviti neku listu