Alati za pozivanje ljudi sa objave da lajkuju fb stranicu

Kada neko lajkuje objavu, a nije stranicu imaš mogućnost da ga pozoveš.
Da li imaju neki alati ili programi da to rade za tebe?

Prije sam koristion chrome ekstenzije, ali one ne rade više kako treba od kad je fb dobio novi izgled. Potrošim po 2h na to, a vrlo malo ih uspijem pozvati.

Ako nema neki program, bar neki načini da se to brže i lakše radi.

To sam prije uspjesno radia priko MassPlannera… ako nemos naci di mos skinit MassPlanner, samo skini Jarvee (ista stvar) i mozes preko toga

1 Like

Samo otvoriš i klikneš invite i sam invajta extension for chrome.

https://www.coolextension.com/

1 Like

Potražit ću, Hvala.

@Zdenga Koristio sam tu, ali sad više na radi baš najbolje od kad je ovaj novi dizajn. Do sada je moglo vratiti na stari ali više ne može.

Meni radi sasvim normalno…

Ima li ovakav neki auto follower i unfollower za instagram?

Follower asistant pro , ne znam da li su je vratili na market al mislim da mozes skinuti apk file stare verzije i lucky patcher instaliraš koristiš free, jer ne možeš je trenutno kupiti…

1 Like

Koliko na dan sme da se pozove ljudi?

Program je ograničen na 490…

Prije nije prekidao dok ne dođe do 490, od kad je ovaj novi dizajn prekine na oko 50-60

Novi izgled fb stranica ukida Like button, samo ce ostati Follow, tako da se ne trebate opterecivati sa pozivom da lajkuju :upside_down_face:

Imaš limit tamo 500 cca…

Možda će biti onda pozivanje da prate stranicu, mora biti nešto kako bi ljudi ostali na stranici

Meni se azurirala samo ejdna stranica, za sad ima opcija pozvati , ali samo prijatelje, jer se preko novih stranica interakcija vrsi kao sa profila. I moze se vratit na stari izgled, ali onda sve objave koje su podijeljene na stranici u novom izdanju budu izbrisane. Nije im jos sve proradilo da valja, treba sacekat jos. Introducing the New Pages Experience - About Facebook