Alibaba i iskustva

Da li neko kupuje preko njih za malo vece pare (1000+). Ima li ko iskustva? Nasao sam neke (nadam se neke buduce saradnike) ali posto prvi put kupujem preko njih a pare nisu male, hteo sam da vidim kakvu sigurnost ja mogu sve da dobijem da ce mi oni poslati robu. Vidim niko ne prihvata paypal, samo WU, Money Gram i u kripto. Pa sam hteo da vidim ovde na forumu kakva iskustva imate sa alibabom i sta mi je ciniti…
Hvala

Biraj samo GoldSupliere koji imaju vec par godina iza sebe, trazi trade insurance, plati karticom ko covjek…

uvijek paypal, il u losijem slucaju kartica… Nikad WU i tako to… Obicno oni koji dobro posluju primace pare i preko Paypala… Ako nemaju Paypala vjerovatno su nikad imali pa bili restriktovani zbog loseg poslovanja :smiley:

Ne znam za ovaj moneygram da li ima sigurnost kao paypal od prevara… A slabo ko hoce i preko kartice… Koliko mi se cini preko kartice se i ceka uplata 2+dana, mozda i gresim. Ali visem sam za da platim preko paypala. Bar imam neku mogucnost(sigurnost)ako me zeznu…