Amazon affiliate listing sajtovi

Ovo je kraj februara vs danas. :mask: Josie Schinner ne mari za duplicate content. Samo opusteno. Ima isti review text za sve produkte na jos x sajtova.
Redirektuje preko razlicitih sajtova na amazon…
Bruka

Ovo je bruka.

Josie nije bruka, Josie zna.

Ovaj lik je genijalac! A mi se godinama mucimo… Samo trpaj proizvode i kopiraj tekst i eto para.

Hahaha, nemoj tako. Jossie je spammer, a ti si posten clan svakog komjunitija Jossie ne spava mirno. :sweat_smile:

Mislim ovo moze svako od nas napraviti. Ali nije mi jasno kako ovo u 2020. prolazi. I kako ga bar Amazon ne izbaci. Ocito da mu ovakvi sajtovi nisu odobreni, pa ide na skimlinks, pa sad na redirekt.

Edit: Trebali smo ovakav challenge napraviti. Pa da vidimo bi li iko od nas ubo 500k usera mjesecno, ili je Jossie majstor…

Ja kad spamujem, spamujem rucno. Jossie je gospodin za mene.

Ja ne bi znao ovo napraviti. Mogle bi tabele preko plugina nekog, ali nije to to jer bi u linkovima bio aff kod. Ban bi bio brz vjerovatno. TTOvajreba neki skraper ili kadko godj se to zove. Ovaj dole teks u clancima nije tesko. Imam kod za to. Stari moderator foruma @apazinjan mi je napravio ovo prije nekih 6-7 godina za adult sajtove. Nisam dugo koristio taj automatik tekst .

Treba i organizovat to znat kako dalje, iscupat +300k keyworda. Tako da jane bih mogao napravit ovo sto gospodin Jessie je napravio.

Mogao bi ti to jos bolje, al te ne interesuje ovakav pristup dovoljno.
Sigurno ima onih sa elegantnijim rjesenjima, ali meni sad na pamet pada da npr. sa pluginom WP All Import Pro (probala sam) mozes bulk uploadovati iz execel tabele postove. Za ove affiliate tabele stavis bestseller shortcode za odredjeni keyword, za plugin AAWP. Mogao bi i spinovati tekstove produkata.
Za redirekt nemam blage kako je uradio, nije mi trebalo, al sigurno se moze izuglati i to. U krajnjem slucaju pitam nekog majstora…

Ali i kad bi se upustili u spamanje, dal bi to upalilo il ne bi, koliko dugo bi trajalo i da li bi bili izbaceni iz indexa odmah, to niko ne zna. Ovakav sajt svakako ne mozes poslije prodati… Pa se ne upustamo…
Al nije na odmet razmisliti o principu masa vs. kvalitet. Jer oni drugi sajtovi u ovom fazonu koje si postavljao, nisu puno drugaciji. Ipak nesto malo teksta, ok dizajn …i izgleda sve to ozbiljno za razliku od ovog ocitog spam formata.
Kod affiliate je tanka linija izmedju spama i nespama u praksi svakako.

Vineri i luzeri u ovoj situaciji. KLIK na sliku za pun prikaz!

6 Likeova

staljin “kvantitet je sam po sebi kvalitet”.

3 Likeova

Pisanje po svim teorijama koje smo prosipali ovde do sada :smiley:

1 Like

ja nmg da vjerujem ovo

'Ajmo w-masteri, ko će prvi registrovati slobodnu domenu da nudi steroide i tegove/sprave?

Meni ručak.

Slusam neko predavanje, pocinje sa citatom:

image

Pa rekoh bas pase na ovaj topik

3 Likeova

zakačio ga apdejt dobro, ali još uvijek je jak

2 Likeova

1 Like

Ma gle, ko bi reko…

Da li je vredelo za ovo vreme, nafatirao se svakako dobro do sad.

Jel’ ga skinuo hosting ili Gugl, ili se samoubio? Amazon ukida samo konto, bas ga briga za ranking

Sigurno ga je Google srozo, nije se samoubio jer u njegovoj situaciji guras dokle ide.

https://www.allproductguides.com/

Odlican sajt, hehehe, lik samo napise neki uvod i onda izlista sve sa dugackim opisima preko aawp plugina. Plus sta jos ima neki toggle plugin gdje postavlja naslove koji mu izadju u Googleu, kao ovo npr:
2020-10-07 08_43_06-best iphone projector - Google pretraživanje