Amazon affiliate listing sajtovi

Ma page source je uvijek isti samo se preko .css mijenja prikaz.

Meni nije jasno kako ovakvi sajtovi imaju traffic i prodaju?
Recimo da imaš nešto slično ovome, na koji bi ti način to postigao?

od velike mase vazda ima šta da rangira, a ovakvi sajtovi imaju masu. ovaj po mojim grubim procjenama ima oko 1500+ ljudi dnevno. a ljudi kad već dođu na neki sajt onda klikću i idu na amazon, ko ode na amazon on često nešta kupi.

a zašto gugl rangira ovakve stvari ne znam vala, osim da nije pametan ko što mnogi misle.

pa eno drmrgood je napravio sličnu stvar ko spominjani sajt, ništa ti sem aawp plugina ne treba. i treba ti masa takvih članaka. možda još malo automatizma da se tu ubaci (ja to ne znam postić) da npr štanca stranice i ubacuje teksta.

Nisam siguran da na taj način može da se ostvari zarada. Prije bih rekao da oni koriste neki vid oglašavanja (plaćenog ili sl.). Jer kad bi gugl na takav način rada, rangirao sajtove, onda bi bila masa sajtova na ponudi, što affi. što drugih. Možda grešim, ali kako i sam kažeš za sad nema objašnjenja oko rada gugla. Zato sam i izneo mišljenje da je u pitanju neko oglašanje ili promocija na neki nama nepoznat način.

pa imaš alate koji ti pokažu otprilike koliko posjete imaju ovakvi sajtovi, za koje keyworde rangiraju… a imaju masu organske posjete. masa organske posjete = masa para.

sad većina ovih listing sajtova imaju redirekcije, koriste expired domene i slične stvari zbog koji vjerovatno bolje rangiraju

Ma znam za alate koji ti daju koliko posete bude. Ali … uvek ima to neko ali.

Možda je ovo najviše zastupljeno

Prema semrushu covjek ima 25000 visits dnevno :slight_smile:

image

kako vidljiv pad produktivnosti. za prvi članak mi je trebalo 35 minuta da ga objavim, za drugi, 44, za treći sat i 8 min, za četvrti preko dva sata, mada je tu uključeno jelo od nekih 20ak minuta, opet baš vidljivo usporavanje.

ni juče nisam objavio 6 članak no 4. Izgubio sam snagu i volju, ne vjerujem da ću ni danas uspjeti više objavljivat.

od desetog septembra 65 objavljenih članaka (ispravka nije 65 no 55, užas, sad ću još dva objavit). mora to bolje. 100 mjesečno mora ić, oću masu

edit: tolko sam se uzjebo sa naručivanjem tekstova da sam dva puta naručio istu temu doduše od različitih pisaca. taman sam uporedio pisce i bome :pakistan: odnosi pobjedu nad :serbia:

2 Likeova

Ovome je po ahrefsu DR 51 i ima masu linkova sa jakih sajtova, pa je ocito zasto je visoko u googleu. Cisto sumnjam da cu ja sa svojim postom biti u top 10 ali vidjet cemo.

na pogled od par sekundi ja viđo redirekcije i pbn sajtove ne viđeh tu nešta jakih sajtova. naravno i ove redirekcije mogu masu dobrog donijeti no ništa regularno linkova nema ovaj sajt.

zajebana ti je tema koju si pokrio. ja bih sa takvim člancima išao na neke teme tipa najbolji 10 inč tableti ispod sto dolara za gledanje filmova sa netfliksa tako neke teme, mada ovo sam onako iz glave lupio baš. ništa nisam provjerio bi li vako nešta valjalo. možeš sličnih tema iskopat gomilu. npr najbolji tableti za igranje neke zahtjevnije popularne android igrice… nisam ispito ništa ali vjerujem da neđe mora bit mjesta

1 Like

https://www.lionshome.de/

Al mislim da ima dosta vise, ahrefs nije bas za njemacko govorno podrucje. Evo sta veli Ubersuggest:

Obratite paznju kako mu je zadnji update dao dodatni vjetar u ledja:

Evo jos jednog

https://productking.com/

Ovaj je zbilja king :slight_smile: . Koliko vidim nije nesto prejaka stranica, ko zna ima li posjeta uopce ovaj?
Edit: prema semrushu ima 20 posjeta dnevno…