Amazon affiliate max provizija

Pozdrav,

novi sam u amazon affiliate svijetu, pa imam par pitanja na koje nisam uspio pronaci odgovor.

Maksimalna provizija - postoje li ogranicenja na provizije koje dobijamo po kupovini? Maloprije sam na jednom forumu procitao da je za neke zemlje ta provizija ogranicena na max $10, sto je totalno glupo ako je istinito. Na sluzbenoj amazon stranici nema nista o tome (barem koliko sam ja vidio).

Moze li mi netko iz prve ruke odgovoriti na ovo pitanje, odnose li se ova ogranicenja na hrvatsku?

lp,
Ante.

Pozdrav, bas takvu temu sam ja otvorio prije godinu dana bila vezana uz ebay i amazon jer bas sam imo jednu affilate skriptu al sam na kraju odusto od toga jer nije mi bas dobro kenulo

Pretpostavljam da je neko pogresno napisao, maksimalna provizija je 10 %, a to dobijas ako imas vise od 3000 prodaja mesecno.

Da, to i ja mislim.

Inače, zaraduje li tko od vas preko amazon affiliatea? Kako vam ide, jeste li zadovoljni?

Moze se zaradit sada ako pogodis pravu stvar i to dobro izreklamiras… Meni taj dio nelezi najbolje. Ako mislis da mozes pokusaj :smiley:

Pa cuj… pokusat cu :smile:

Moze se zaraditi naravno, samo uradi dobro istrazivanje kljucnih reci, mesecni broj pretraga, a tekstovi moraju biti perfektni.

Može se zaraditi na Amazonu, naravno da se može. Što se tiče nekakvog ograničenja od 10$, to je glupost barem što se tiče Hrvatske.

Što se Hrvatske tiče, prošli mjesec:

Jeste dobili Amazon affiliate isplatu za 1. mjesec?

Ja nisam