Amazon - čudan dokument potreban

Pozdrav,

nije zapravo čudan dokument, ali mi je čudna situacija. Traže me naime neki račun naslovljen na moje ime.

Please provide the following documents and confirm that there is a valid credit card on file:

– A bill that is dated within the last 90 days for piped or natural gas, electricity, piped water, or internet service with name and address visible

A što ako nemam takvih računa? heh.

Ne kužim baš…to bi trebao biti račun na kojem je vidljiva adresa…
Ako je to adresa poslovnog prostora, pa računi ne stižu tamo na moje ime…nego na vlasnika prostora.

Ja generalno ne znam da sam igdje još vidio ikakav račun koji je naslovljen na ime moje firme. xd xd

Gdje bi se mogao najlakše prijaviti da dobijem nekakav (hebeni) račun? (Kao da im nisam već poslao dosad milijon ovjerenih dokumenata…)

I kakve veze ima račun sa credit card? Pa neće na računu pisati broj kartice? :confused:

Uzmi ugovor racuna iz banke, na njemu imas svoju adresu. Meni na takvim mjestima to uvijek prolazi jer isto nemam ni jedan racun na svoje ime.

2 Likeova

Probaj ako imas koji papir od banke sa vidljivom adresom, meni je to prolazilo za KYC gdje su me pitali potvrdu adrese.

1 Like

Na kraju nisam imao ništa mlađe od 90 dana…otišao u A1 uzet mobilni internet za 39kn/mj samo da dobijem racun, heh…

…koji ce doc tek u prvom mjesecu, heh…

Samo se bojim kakve sam sreće s njima, da to neće bit to. Pa na računu se neće vidjet nikakav podatak o credit card…

1 Like