Američki izbori uživo

:grinning: :+1:
Navijam za tebe.
Odoh spavati.

1 Like

pa ukucaj izbori i prikazace da je biden dobio u VA…

Nego ove velike razlike na pocetku su bile zato sto odredjene drzave (poput TX0 prvo obradjuju glasove sto su poslani preko poste… a ogorman procenat ovih sto su tako glasali su za Bidena dok Trumpovi su uglanvom dolazili i glasovali danas

da ne znači ništa neka razlika bez dobrog procenta glasova, pogotovo kad se uporedi sa prošlim izborima i tradicionalno kako glasaju

al u virdžiniji ima na cnn uzivo kolko je obrađeno i kolko ko ima glasova.

nevjerovatno mi je u teksasu da na 45% obrađenih glasova vodi bajden

eo za virdžiniju na čini mi se 30 posto obrađenih tramp ima 20% više glasova

Ako Trump pobijedi trebao bi iskoristit sav nuklearni arsenal na texas i onda tu drzavu koristiti samo za skladistenje nuklearnog otpada…

Zamisli- hiljade i hiljade ljudi bjezi iz demokratskih drzava kako bi pobgjeli od svih zajebancija koje su im nametnuli demokrati (pogotovo u CA) i onda dodju u Texas i opet glasaju za iste… Texas stalno postaje sve vise demokratski ali ne zato sto se ljudi predomisle pa prelaze iz republikanaca u demokrate nego cisto zato sto se ljudi sele

Trump izgleda dobio :smiley: Moze se na spavanje

kako dobio? đe ti dobijaš prekoreda informacije? i meni se čini da će dobit, al daleko od toga da se zna. mora okrenut tramp ohajo i karolinu da bi dobio. još uvijek gubi tamo, ali skida razliku i sve je manja

eo ga poveo u ohaju

Vodi debelo u Ohaju a tu sad dolaze njegovi glasovi tkao da razlika raste i treba da rast eu njegovu korist. preuzeo je ontrolu u PA, medjutim sad sam cuo da su tu prvo brojali glasove od danas!? Sto mi nema smisla s obzirom da je gubio a sad vodi,

Znaci PA odlucuje a vjerujem da ce izglasati Trumpa tu… s druge strane i da ga ne izglasaju, ide mu dobro u ovim drugim- znaci samo da prevuce NC i mislim da onda moze i bez PA da dobije

Znaci osim nevade, ca, oregona i WA bi trebao dobiti ove ostale sve sa PA i NC tu na granici

Takodje popular vote na njegovoj strani za 1m sad mada to nista ne znaci

pa da al nije ni blizu gotovo. neće uzet pensilvaniju, imam osjećaj :slight_smile: al eo izjednačio i uzeče karolinu

arizona je iznenadjenje…

Ako su u PA brojali kao u NC, TX i ostalima, onda sam 90% siguran da dobija

ne kontam ovo na guglu što iskače

Predikcije, vidiš da je obrađeno tek 55%.

Pa vidim, ali dole u legendi piše osvojeno, dakle kao da je završeno, i obojena je virdžinija tamnoplavom bojom i već su zaračunati ovi elektori u ovaj kao neki rezultat

Na zapadu ništa novo :slight_smile:

Florida i Georgija će izgleda dovesti Trumpa u vodstvo. Ohio, NC, PA, i TX će mu vjerojatno dati dovoljnu prednost da ga ne skine očekivani poraz na zapadnoj obali.

Razumijem se u izborni sistem najvećih svjetskih okupatora kao i u bejzbol, a to znači skoro nikako pa do jako slabo, ali ipak se kladim nekad i na bejzbol, pa evo i sada prognoziram rasplet ovih izbora :slight_smile:
Znam da u bejzbolu par razlike ne mora značiti ništa za konačni rezultat. Čini mi se da je tako i sada sa ovih 30+ elektora razlike za Bidena.

Ups, trenutno na Google piše Biden 209, Trump 118, a i da California koja vjerojatno ide Bidenu nosi 55 elektorskih glasova.

arizona prešaltala prvi put od '48


Come on Joe, Go Joe! :smiley:


:o:
2 Likeova

@c3po welcome back :raising_hand_woman:

1 Like

otkad nisam robota vidio

gerijatrija na vlast, drzava na koljena :grinning:

Trump 267 :confused:
Znaci WI i michigen odlucju… obe su plave drzave al za sad je tu negdje (ocekivano da obe ode Bidenu)… Trumpu treba samo jedna od njih…