Android aplikacija za gledanje TV-a ? (Balkan-TV)

Pozdrav.

Već jako dugo razmišljam da pokrenem opet izradu android aplikacije za gledanje uživo tv kanala.
Zanima me, ima li tu koristi ? Bili to itko instalirao ??

Ideja je da se omogući gledanje uživo tv kanala, kao sad na balkan-tv.com
Znači preko cijelog ekrana.

Jer, kada bih objavljivao na google play, 20$ moram platiti, to nije problem ako bi bilo korisnika ?

Naravno, kao i na webu i na aplikaciji bi sve bilo besplatno.

Pa da čujem vaše mišljenje … .

1 Like

Ako bi radilo uredu koristio bih na tabletu, a i na smartphoneu kada bi bilo nesto zanimljivo a nisam u mogucnosti biti pred tvom. Naravno, ukoliko bi bilo bugova na aplikaciji izbrisao bih ju odmah, jer me užasto nervira kada mi se gase aplikacije i prijavljuju greške.

25$ ti je otvaranje developer racuna. Mislim da ti se ne bi isplatilo sa jednom aplikacijom za nase trziste, ja radim sa time pa ti kazem iz iskustva.

Mada ako bi aplikacija bila bas aktivna, korisnici da gledaju TV trebaju imati upaljen net tako da se reklame svima prikazuju ko god upali aplikaciju, samim time imas vise sanse da sa manje korisnika zaradis vise pare. Ali aplikacija treba biti vrhunska da ne steka, da je optimizovana za sve android uredjaje, sto vise verzija androida … itd.

Bila bi interesantna, itekako. Ali već postoji jedna takva, Balkaniyum, i ljudi zaradjuju na mjesečnoj ili višemjesečnoj pretplati. Čak sam i ja jednom uplatila, doduše ja sam app skinula na iTunes, znači nije Android, ali isti app postoji i za Android uredjaje.
Zbog toga te podržavam u toj ideji, naročito ako će biti besplatno :slight_smile:

Hvala.
Ali ipak sam odustao od ove aplikacije zbog više razloga.
20 $ nije problem, ali ima tu dosta razloga.

Tako da za sada ništa.

Planiram uskoro lansirati novu aplikaciju na play, moja prva aplikacija

:smiley: