"Android auto" na automobilu

Pozdrav, da li neko zna kako postaviti app android auto na automobil hyundai tucson 2017 god?

Kažu da može, ali kako? Nigdje ne nalazim odgovor kako to uraditi?

Hvala

Ovdje na Googleu ima video iz 2017., ne zanm da li je to to? Ali izbacuje dosta rezultata… hyundai tucson 2017 android auto - Google Suche

Pregledao 30 vudea, svi pokazuju kako to izgleda na displeju automobila…ali nigdje da pokazu kako su postavili android auto na displej? Da li se treba instalirati na sd karticu? Povezivao sa kablom telefon…ali nista ne reaguje…

Ja što sam vidio moraš izvaditi SD karticu iz radia, otići na komp, instalirati update na nju i onda ju vratiti u radio i odraditi ostatak. Evo video:

Nije moguće naći ovaj link , kao što su oni na ovom videu upisali… niti postoji na toj stranici opcija download…

Ovo si probao?

Plug the USB drive in the vehicle’s USB port. Then, choose the radio’s SETUP button. Scroll down on the vehicle’s touchscreen display and choose the SYSTEM INFO icon. Then, choose the UPDATE button at the bottom of the screen. This will start the installation process.

Doduše moguće je I da ti auto ne podržava to, ko će ga znati. Možda najbolje baciti đir do ovlaštenog servisa pa ih pitaj

Da, probao sam ovo… ali prije ovoga vidim da treba na sd kartici instalirati app android auto, pošto ovom sajtu ne mogu pristupiti…ili više na njemu ne može da se preuzme aplikacija… ne znam gdje da je nadjem…i da li treba samo da se ubaci na sd karticu…pa ce je sam instalirati kada je ubacim u vozilu…