Android tv - uređaj nije podrzan

Pozz, ima li netko prijedlog ili rjesenje kako pokrenuti aplikaciju koja je instalirana ali pri loginu javlja da uređaj nije podrzan.

Događa se zato jer je android tv u pitanju inace aplikacija radi na mob normano. Aplikacija inace radi samo u horizontalnom modu tako da bi idealno pasala na tv.

Ima li mogucnosti da simulira mobitel da aplikacija dopusti login?

Pretpostavljam da si aplikaciju ubacio preko USB, tj ne direktno sa Trgovine Play?

Ne, upravo preko play trgovine. Moze se instalirati sve samo u trenu logina u account javi da uređaj nije podržan.

Radi se o streaming aplikaciji na koju imam pretplatu, mislim da se mozda zele zastititi da se gleda samo preko mobitela, ili je nesto drugo nije full rezolucija pa bi mozda izgledalo malo mutno ponekad na vecem tv-u, ali dobro. Ako bi se moglo instalirati na android tv bilo bi super. Da li uostalom app mozda zbog rezolucije koja je postavljena na 4k na android tv-u prijavljuje gresku ili sistemski iskljuceno?

Mislim da nisu iste aplikacije za TV i telefon. Kad se razvija, posebno se odredi da l’ će ići na fon il’ na TV.
Pogledaj i ovde.

1 Like

Vidi ima li tj ima 100% samo trebas potrazit. Screen mirroring ili aplikacija ili mozda ima tvornicki da ono sto je na tvom mobitelu se vidi na tvom smart tv-u. Mana je sto ti je i mobitel tada koristen da gledas to sto gledas ali barem imas mogucnost gledati na TV-u.