[ANKETA] EU izbori

Hoćete li izaći na europske izbore u nedjelju?

  • Da
  • Ne
  • Nisam još odlučio/la

0 voters

Za koga ćete glasati ukoliko izađete na izbore???

Glasanje je tajno, svako treba da glasa kako misli, to je demokratsko pravo. A demokratska obaveza je da glasamo ljudi. Izadjite na izbore

Dok se izbori ne postave na blockchain vjerojatno necu hodat glasat. I onda dok se i postave opet ce trebat 100 godina da ovi sposobni i pametni ljudi, posteni prije svega se kandidiraju tak da neznam da izadjem na izbore i gledam od puno zla da izaberem najmanje zlo?

P.S. trabunjam jer uopce nemam pojma tko su kandidati, predpostavljam: HDZ, SDP, ostale nebitne stranke i tu i tamo koji padobranac?

1 Like

@dadaas ma kakva blockchain. Dok nedođe 5G mi nemožemo imati e-izbore iliti e-glasanje.
:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Nemislim ja na e-glasanje, e-glasanje je ko sa kilometrima automobila. Prije na starim autima tamo 90tih si trebao vrtjeti sa srafcigerom ili cim vec kilometre prema natrag. Sad na modernim digitalnim samo utipkas broj koji zelis preko kompjutera. tak da e-glasanje je jos gore nego ovo s listicima.

Ja govorim o blockchain glasanju gdje svatko glasa iz svog doma i pri tom je osigurana maksimalna moguca decentralizacija i nakraju taj A.I. sam kaze tko je koliko glasova dobio i tko je pobjednik…

1 Like

Slažem se u potpunosti. Pogledaj komentare ispod članka.
Blockchain je super stvar sve je decentralizirano i nema varanja u glasovima ali i za to će reći da je potreban 5G.

Bit ćemo mi još jako puno godina na listićima :smiley:

2 Likeova

Neće moju djecu vratiti ni ustaše ni partizani, ali s OVIM barem nekakva nada

The judge - moj izbor.

Ajd bilo bi dobro da napisete i zasto pa mozda dobe i koji glas vise!

zato sto se otvoreno borio protiv kriminala zvanog predstecajne nagodbe i nekako se potajno nadam da bi mogao malo razjebat ovaj krimnal u drzavi.

to se nece dogoditi ulaskom u eu parlament, ali koliko sam skuzio to mu je prvi korak, ako to uspije kandidira se dalje za predsjednika i parlament. Mislim da mu je to dosta vazno zbog financija i placanja daljnjih kampanja

Losa strana - nekako je diktatorski pomalo nastrojen sa prerevolucionarnim idejama, sto me iskreno malo plasi (tipa zeli biti i predsjednik i premijer tako da “preko noci” moze donijeti izmjene zakona kojim ce stati na kraj kriminalu i korupciji u drzavi."

U biti, mislim da bi idealno bilo da na parlamenternim bude dosta jak pa bude dio vladajuce koalicije te da uzme sudstvo i npr mup pa da vidimo jel samo puca u prazno ili ce uvesti reda.

Ne bih mu dao bas previse ovlasti.

No u ovoj prvoj stepenici (eu izbori), svakako moj izbor

Ok sad samo jos napisi tko je on, ime i prezime a moze i neki link Wikipedia ako ima pa da vidimo povijest.

Da se dosta toga iscitat iz covjeka kada vidis koliko je zena imao, koliko je djece napustio, koliko je tvrtki zatvorio i tako…

aha, mislio sam da se zna lol

mislav kolakusic

trenutnoi nije popularan po medijima, narocito jutarnjem jer oni su prolazili kroz predstecajnu

Ok a sad da vidimo @paor i njegovog kandidata, nadams e da nije trolao jer mi ta stranica njegova FB malo cudno izgleda.

Nemam nikakvih trolerskih motiva.Za lika sam prvi put čuo neki dan slučajno vidjevši sadržaj njegovog plakata.

Plakat nije los i lijepo je nabrojal. Zar nije on drzavni tajnik? Drzavni tajnik u ovoliko naprednoj drzavi nazalost moj glas nemoze dobiti bez obzira na plakat.

Predlažem da date glas http://zivi-zid.atwebpages.com/

Pernaru klaunu nije dovoljna saborska plata gdje se zajebava nego jos treba da ga izaberu za nesto vise?

Da se zastupnicima udara po 5000kn kazna, da im se ukine sluzbeni auto i vozac, da im se ukine placanje putovanja i da im je prosjecna hrvatska plata tu bi vidili tko je pravi covjek, ovako nikako.

Prosle godine lik od 21 god kod nas pocne radit, ok lik, doda me na “fejs” kad imam sto vidit, hdz ovo hdz ono, skupovi, dijeljenje letaka itd, u pm ovo je gore pranja mozga nego ljudima u sjevernoj koreji.

Zelite napraviti posjecenu stranicu? Nema problema, stavite na sajt top 10 stranaka, pocetna jedan veliki chart sa nazivom koliko su nas puta lagali, klikom na neku stranku neka vodi na stranicu gdje su ispisana sva obecanja i sto je bilo s tim obecanjima. I normalno svaka stranka se ograduje od ikakve prijasnjeg vodstva jer su to “prijasnji” napravili, druga stranka dode na vlast ograduje se od svega jer je “druga” stranka to napravila i tako prica u ide u krug.

Gdje su prijasnja vremena kada su usred ljeta isli barkom bacali lopte ljudima, pa makar imas nesto, makar tu glupu stvar od 10kn, danas nemas ni to.

Imas jednoga kojeg je “jedna” stranka stavila na visoko mjesto, covjek je pjancina, a radi jako odgovoran posao, ponasa se kao gospodin, a zapravo je kreten nad kretenima i kome se zaliti? Ljudi ispod njega ga se boje jer im je sef i posao im je u pitanju, ostali ljudi koji dolaze do njega zbog posla je da places sto covjek radi.

Mozda i ja moram otici u stranku, ali ne znam kako to ide, mislim ne da ne znam kako se ukljuciti u stranku nego ne znam sto raditi kada se prikljucim stranci? Kako “napredovat” pa da i ja solim pamet drugima o stvarima o kojim nemam apsolutno blage veze.

Pernar nije ni kandidat za EU

Ma skroz nebitno istina je da je klaun koji sve zabavlja. Lijepo mi ga je vidit kako se zahebava ali opet to je sabor…

2 Likeova

eto ga, treci prema izlaznim anketama. doduse 1 mjesto u eu parlamentu, ali svejedno, ok rezultat IMO