Anketa u vezi moguceg projekta

Vidim da ima zaintersiranih za projekt kojeg bih vodio javno da svi imaju sliku kako ja to radim.
Sve je to vezano uz ovu temu: Kako sam zaradio prvih 150k$

Ono sto me interesira je sljedece i napravio sam anketu da glasate pa cemo ici s onim koji ima najvise glasova.

Ovdje glasajte za projekt:

Sto se tice financiranja meni je nebitno dali cu uloziti 1k ili 20k$ posto znam da ce mi se novac vratiti, sto naravno ne treba biti vama smjernica jer 100 ljudi 100 cudi, ja vam ne mogu niti ne zelim garantirati profit, sve zavisi o vama, tako da u sljedecoj anketi odaberite sumu novca koju ste stvarno spremni odvojiti za projekt jer ce to pomoci vecini, ako sam ja spreman odvojiti 10k$ to ne znaci da je netko drugi. Ovo se naravno odnosi samo na dropshipping posto za servis boostanja treba mali ulog, ali vidjet cemo.

Nakon par dana cu pogledat glasove i donijet odluku :wink:
Pitanja i komentari dobrodosli.

1 Like

O cemu je ovde rec … :stuck_out_tongue: bice nekog coina na vidiku :stuck_out_tongue:

Da si procitao sa razumjevanjem shvatio bi :stuck_out_tongue:

Ja sam na ovom forumu broj jedan NERAZUMAN LIK :stuck_out_tongue:

Posto vidim da vecina glasova ide ka tome da ce biti web shop, interesira me dali bi htjeli da ja sam biram nichu koju cu raditi ili da vi izglasate sto bi vam bilo interesantno, pa oni koji ce me kopirati imaju maltene sve zdravo na gotovo.
Koji profit da stavim kao cilj? (razumne cifre posto cu vjerojatno kretati s investicijom od 1k$-3k$ ovisno o glasanju)
Da vodim shop kao i ostale (reinvesticija zarade) ili da ga vodim kao sto vecina radi (samo sve sebi u dzep)?
Dali bi htjeli da se shop custom odradi ili da se ide na najjednostavniju opciju preko shopify-a? (imajte u vidu da je za sve one koji tek pocinju shopify jedna od boljih opcija)
Da samo radim web shop ili da se radi preko ebay-a? (amazon ne volim iz nekog razloga :smiley: )
Otvoren sam za sve prijedloge pa slobodno pisite.

Inace projekt sam zamislio ovako

  • napisat cu svoj plan rada
  • po danima detaljno objasnjavati sto i kako radim i naravno koliko se novca trosi
  • sav prihod koji se ostvari kad se pokriju troskovi ici ce u humanitarne svrhe (direktno ljudima nikakve organizacije)
  • na kraju postoji mogucnost da shop poklonim nekome tko nema financija za pokrenuti sve

Ponajbolje bi bilo prvo preko shopify, a kasnije ako neko hoce moze custom ili na woocommerce, i da malo ako mozes oko marketinga vise detalja postavljati.
Jos jedna stvar, ti pretpostavljam u uk imas stripe sve ful. Dok mi vamo na balkanu muku mucimo za stripe, plus 2co tesko da prodjemo da nas odobri ionako se dugo crka na njihov mejl. Jedino na preostaje paypal, ali opet to nije dovoljno samo…

Marketing je 80% posla, tako da cu u to utrositi najvise vremena da pokazem ljudima kako ja radim, a mozda ovdje negdje cuci jos veci ekspert pa i ja naucim nesto :slight_smile: zato sam se i odlucio na ovako nesto, da svi mogu ponesto nauciti.
Da imam stripe i paypal, moze sve normalno funkcionirati preko paypala :wink:

3 Likeova

@keisuke Najbolje bi bilo da krenes sa shopify, iz razloga sto ce biti najjednostavnija za sve, zatim da radis na nacin kako si do sada radio jer si imao rezultate, tj.da reinvestiras zaradu, a sto se niche tice, moje misljenje je da krenes sa proizvodima sa kojima si vec radio, i da ubrzo krenes sa projektom.

1 Like

Vidjet cemo koliko ekipe ce se skupiti :slight_smile:
Takodjer sve koje interesira projekt neka pisu ovdje sto bi i kako htjeli, kako sam vec napomenuo meni je svejedno.

1 Like

@keisuke Mozda je bolje bilo da si nastavio pisati na izvornom postu, jer se tamo vec skupila lijepa ekipa, ja licno ovaj post sam tek sada primjetio.

1 Like