Apel za vracanje stranice u adsense program

Radi li onaj hr mail od adsensa, provjerava li ga tko i odgovara na upite?

Naime trebao bi jednu stranicu vratit, ali ne znam issue id jer sam izbrisao email u kojem su mi ga poslali.
Pa me sad zanima kako ih kontaktirati da ponovno provjere stranicu.
Slao sam preko službene forme ali ako nije ispravan ID nemože ih se kontaktirati.

Jesi li ikada uspeo da ih kontaktiras?

Mene muci potpuno ista stvar ako jesi aj reci na koji mail il koju vec foru si uspeo da ih kontaktiras :slight_smile:

Nikako, poslao sam na više različitih mailova, formi i koje čega ali ne u isto vrijeme, s odmakom od tjedan dana po mailu.
Nisam dobio baš nikakav odgovor, 0.

Mozda se nade netko tko je web drasticno promjenio na bolje pa zbog toga prosao ponovnu (rucnu) verifikaciju i vratio si adsense.
ali bi se usudio reci da je lakse krenuti sa novim projektom ispocetka nego natjerati google da razmotri baniranu domenu.

Stvar je da ako nemaš issue id na ponovnu provjeru možeš zaboravit. Ako i imaš, maksimalno je (negdje sam kod njih pročitao) jednom da će ponovno pregledati. Našao sam formu gdje se traži taj ID, ako ga nemaš, ili krivi upišeš automatski vrača neisporučen mail.
Probao i preko drugih formi kontaktirati, ali ništa.

Nema veze, možda jednog dana sami se jave… :stuck_out_tongue:

Da ne otvaram novu temu zanima me posto imam novi google nalog ako dodam sajt u svoj Google Analytics na starom nalogu ( banovan na adsense ) da li moze da skodi to jest da me poveze s ovim ako adsense uopste prati veze sa Analytics…?