Arvixe dedicated cloud - VPS?

Da li netko ima skustva sa ovim hostingom?
http://www.arvixe.com/vps_virtual_private_servers_hosting

Kao imaju nešto servera u Europi.
http://www.arvixe.com/datacenter

E sada me zanima iskustva?

Te koja je razlika između VPS-a i ovog što nude pod dedicated(cloud) ? Zar to nije isto virtualizacija?

Imam jedan VPS na bluehostu i nakon prekida prije nekih 7 dana, od 30 sati, moram tražiti alternativu.
Gadovi ne žele ma ni mjesec dati kao kompenzaciju za gubitak.
Prošla subota samo pozivi od jutra do nedjelje popodne. Sva sreća da je bio vikend…

Imam cca 30 računa i procjena je cca 50 komada sve skupa kroz slijedećih 6 mjeseci.
Samo za moje klijente, ne prodajem web hosting kao zasebnu uslugu.

Proračun do nekih 500kn mjesečno za sada. Drugo mi se nažalost ne uklapa u računicu.

ja bih ti preporucio ovh.ca imaju dosta jeftine vps a cuo sam dosta pohvala o njima.

Ok, ali zanimau me opcije u Europi, te da je fully managed, jer nemam vremena kopati o serveru i riješavati probleme kao ovaj bluehost… čovječe bio sam ove godine valja 7 dana ukupno na chatu pizdio zbog njihove “usluge”.
Budem pogledao sada…Hvala

uzmes obican s cpanelom :smiley: mislim da ce ti to dosta jeftino doci mozes uzeti i neki dedicated kod hetzner.de za te pare.

Prema web hosting awardsu je proglasen najboljim hostingom na svijetu. Također imaju dosta povoljne cijene i pozitivne reviewove na wht-u. Iskreno ih ne koristim, ali pratim hosting industriju tako da su oni jedna od preporuka koju dajem klijentima.

Nisam koristio navedeni tip usluge, ali jesam koristio njihov shared hosting i bili su super, stabilan hosting sa odlicnom podrskom.

A koja je priča sa dedicated cloud hostingom?
Što je zapravo to? Zar to nije isto virtualizacija?

Javi mi se na PM ako trebas reseller, obican hosting ili VPS. Sve je na SSD diskovima u europi. Cijene popularne i predmet dogovora.

Koristio sam 1 mjesec njihovog shared hostinga i nisam imao problema u tih 30 dana. VPS nažalost nisam koristio
Kao što je @apazinjan rekao, podrška je izvrsna !

Skupi su im VPS-ovi :slight_smile: AKo netko treba. … za manje para a vise resursa -> PM :smiley:

Koristio sam Arvixe shared hosting 2012. godine. Presporo, svaki dva mjeseca barem jednom dnevno serveri su bili down, problemi sa slanjem emailova, itd…
kada sam odlučio povući sve na drugi server (uvijek imam barem 3 zakupljena servera na različitim lokacijama), imao sam problem sa spuštanjem podataka preko FTP-a (2 dana sam skidao doslovno siteove sa tog servera).
Ponavljam, to je bilo 2012. godine.
Jesu li u međuvremenu evoluirali i poboljšali se, ne znam.
Osobno, nisam zadovoljan njihovim servisom. Podrška im jest brza, susretljiva i kompetentna (to se mora priznat).