ASP session - neočekivan prekid sesije

Da li netko zna zbog čega bi moglo doći do naglog prekida sesije (stranica izvedena u .asp-u, classic),
osim zbog preopterećenosti Application Pool-a?

Ulogiram se u korisnički račun I nakon samo par sekundi sustav me odlogira,
no nakon zatvaranja preglednika I otvaranja potpuno nove stranice preglednika i kliknuvši na login, sustav mi otvori stranicu kao da me nije odlogirao.
Da li bi se moglo raditi o nekakvom bug-u?

Molim one koji bi mogli pomoći da mi se jave.
Hvala i pozdrav!

Hmm, na klasicnom ASP-u nikad nisam radio … buduci da i to nije jezik kao recimo .NET … vec skup skripti … no prvu stvar provjeri application pool settings … exp. time … kako je slozeno te probaj ga “reciklirati” … ili ako imas mogucnost od ISP-a … napravi custom app pool pa na njega pokreni site.

Vezano za preopterecenost. . to nikad nisam ni cuo da bi moglo biti zbog toga … da je app pool preopterecen ili zauzet s necime … nebi mogao cak pokrenuti ni site.

Buduci da sam jucer slagao na svom doduse Linux serveru da se brisu tmp sessioni iz /tmp-a svaki dan ako su stari vise od 6 sati … moguce da se tu nesto na tvom serveru dogodilo a sto je van tvoje kontrole … da nesto na admin strani brise sessione iz tmp-a foldera … pa se time uzrokuje problem … no kazem … moze biti x stvari.