AUKCIJA // Prodajem sajt - ENG

Ovako, pošto mi se ne da da se cimam sa online poslovima, razradom, link buildingom, ubacivanjem sadržaja, koči me sve to, počelo je da me opterečuje i smara opasno, riješio sam da ovaj sajt stavim na aukciju.

Osjećam da mu treba još samo malo, da bi krenuo, ali ja nemam snage. Danima ne ubacim nikakav sadržaj, a desetinama dana ne ubacim backlink, a tako ne ide.

Prije svega želim svojim statusom na ovom forumu da garantujem za tačnost iznijetih podataka, tako da oni radoznali ‘‘biznismeni’’ koji mi ulete u inbox sa milion pitanja, i više ih nema, neka odjebu u 3 lijepe PM. : ))

Link ćete vidjeti u slikama, da ga ne kačim.

Domen star oko 10 mjeseci
Posjeta 15-40 dnevno, organska
Oko 9k backlinkova
Zarada oko 5e mjesečno.

Detaljnije u slikama.

Početna cijena: 17e
Najmanje povećanje cijene: 2e
Rezervisana cijena: nema

Aukcija važi do 19.12.2014., do 23:59h

Uplata Skrill.

Po završetku aukcije, ko bude imao najveću ponudu, imaće mogućnost da provjeri tačnost podataka.

nudim 17e 20 znakova

20€.
(20 znakova) :smiley:

22€ dajem (20 znakova)

30€
(i opet 20 znakova)

  • Samo napomena, ukoliko bude dalje bidao svijetigre (ja ću njegov bid ignorirati). Ako ne kupi sajt (ne želim ništa govoriti neprovjereno, ali vidio sam u dosta tema da se korisnik kritizira i da ne kupuje ono što bida), volio bih da se meni javiš na zadnju moju ponudu, naravno ukoliko ne bude nitko drugi s foruma bidao.

Nemoj se ti ništa brinuti jedno su provjereni clanovi foruma koji imaju reputaciju a drugo neki klinci koji nece da licno predaju sajt.
Ako pobjedim unutar 3 dana imas para :wink:
35€ ponuda Moja zadnja ponuda :slight_smile:

Upravo sam takvo nešto htio napisati.

Neću optuživati nikoga, ali priča se da ovdje dosta ima lažnjaka, ukoliko ja naletim na prevaranta, koji će izraditi, a imao je najveću ponudu, ponudiću onom ko bude imao manju ponudu od njega.

trebao si još da dodaš u opisu da je iPhone registered trademark od Apple-a, čisto da onaj ko kupi sajt zna u šta se upušta…

Ja bi isto bidao ali ovaj korisnik bida i ne placa. Ako stvarno vjerujes da ce se on voziti iz pitaj bilo kojeg grada u hrvatskoj u srbiju da preuzme site za 20 Eura onda dobro. Po meni ga je trebalo davno ukloniti s foruma.

ONTOPIC:
Prije nego i ako ponudim bid mene zanimaju kljucne rijeci sitea, odnosno po kojima je site najvise rangiran, odnosno ako mozes na PM mi poslat 2 ili 3 njabolje kljucne rijeci s najvise traffica.

Isto tako me zanima kako se vodi ovaj site, vidim da je to pitanja odgovori tip sitea, jel ima puno spama? Mislim, jel treba puno moderirat?

Ja bi ti preporučio da izbaciš odmah iz aukcije svijetigri to ti je moj savjet :wink:

2 Likeova

Dobro kako god ocete evo sam odustajem.

Kakav si ti “kralj” što si nudio onda?

Ma nudim ali vidis da tu debili seru kao da nudim u prazno pa neka prodaju onda nekom drugom.

Pa ne smes vređati ljude na forumu to nije lepo!

1 Like

Nitko nikog nije vrijeđao do sada. Sada stvarno mislim da je ovaj post prevršio svaku mjeru i vrijeđanje ostalih članova foruma nije uredu. Molio bih administratore da udalje navedenu osobu s foruma, jer ovo nije po nikakvim pravilima…

Na ovom forumu je pravilo da pravila nema.

1 Like

Ne znam zašto te on sprječava da bidaš. : )) I ako ispali, i ko god da ispali, ja ću ga ovdje citirati, i javno objaviti.

I odmah ponuditi osobi koja je dala drugu najveću ponudu. :wink: I tako dalje.

Ukoliko niko drugi ne bida, ponudiću ovom momku, ukoliko ispali i bude zezao, sve ću ovdje prenijeti i ponuditi d1namic-u.

Ja ovdje poslujem na zdravim osnovama, isto kao i u životu, do sada me niko nije ispalio, ne računajući one što mi se jave, dobiju sve informacije i nestanu, bez da kažu da nisu zainteresovani.


Vezano za sajt, do sada nisam imao niti jedan spam post, odnosno pitanje ili odgovor. Malo sam im zapetljao rabotu, tako da do sada nije bilo spama uopšte. Znači 0, bukvalno.

Ljudi na sajt dolaze kucajući ključne riječi iz domena, ili ono što je već obrađeno u pitanjima, ali najviše preko ključne riječi u domeni.

OK hvala. Moram vidjet dal mogu nac nekog jeftinog radnika i dali su mi kljucne riejci po volji, pa cu razmisliti. Inace ja sam s ovom osobom imao istu takvu situaciju, zasrao mi cijelu aukciju i na kraju sam morao prodat debelo ispod cijene jer ljudi koji su nudili pravi novac su u medjuvremenu odustali.

Tak da ti je i moj savjet da kazes da se njegove poruke ignoriraju, ja neznam sta takvi ljudi rade na forumu, odnosno mogu bit na forumu al nek se drze birtije, a ne da dolaze u poslovni svijet gdje se okrece pravi novac!!!

OK, idemo ovako. Pošto ne želim nikoga da ponizim, a ni da optužim bez mojih dokaza.

@svijetigre ima mogućnost da otkupi ovaj sajt po cijeni koju je dao, a to je 35e. Rok je do 21h večeras. Da mi uplati pare na Skrill, ja mu odmah pošaljem sajt i bazu cijelu, kao i domen.

Ukoliko ne otkupi, poslušaću savjete i momak ispada iz igre.

Eto mu šansa da uzme jeftino sajt i dokaže da nije prevarant. Iako sam računao da ću ovaj sajt do 20. dec. prodati znatno više.


Ostali mogu bidovati i već sada, ukoliko misle da je momak prevara.