Avast internet security 7.0.1417

A što bi tek rekao ljudima koji instaliraju wordpress i naplate to 800kn ^^
I ja nemam love pa ne tražim krekane programe. Uvijek imaš drugih opcija poput trial na 6 mjeseci ili neke stranice poput pcweilt davaju kaspersky cbe 12 na 1 godinu s tim da moraš zatražiti key svako 3 mjeseca i pošalju ti na mail. Kad su blagdani uvijek su tu veliki popusti kao ove godine imao si Bitdefender godinu dana za 1cent. Tko više ima love na mobitelu? Svako 3 mjeseca uplatim 100kn, tek tako da imam za koju poruku i poziv, a ostatak 0.facebook ili kad si u kafiču uhvatiš wireless.

Svojedobno je jedan od popularnijih AVa (NOD32) u Cracku imao Viruščinu, tako da si krekiranjem NODa ustvari dobio AV koji ne samo da ne radi nego ti radi i štetu, to se dalo zaobić tako da svakih 30 dana napraviš novi trial sa originalnim NODom.

Za Sophos nitko nema novaca a za ova kikiriki rješenja ionako postoji majkrosoftovo FREE čudo koje i nije tako loše…

Ja ne koristim AV već 2g i nisam imao nikakvih problema, za sad -_-

[quote=“aaaaaa21”]A što bi tek rekao ljudima koji instaliraju wordpress i naplate to 800kn ^^
I ja nemam love pa ne tražim krekane programe. Uvijek imaš drugih opcija poput trial na 6 mjeseci ili neke stranice poput pcweilt davaju kaspersky cbe 12 na 1 godinu s tim da moraš zatražiti key svako 3 mjeseca i pošalju ti na mail. Kad su blagdani uvijek su tu veliki popusti kao ove godine imao si Bitdefender godinu dana za 1cent. Tko više ima love na mobitelu? Svako 3 mjeseca uplatim 100kn, tek tako da imam za koju poruku i poziv, a ostatak 0.facebook ili kad si u kafiču uhvatiš wireless.[/quote]

Zar wordpress nije besplatni cms? Ako im naplate 800kn za to neka lupaju glavom od zid. :smiley:
Prije nego bilo šta napravim prvo se raspitam kod više osoba ili progooglam nešto.
Da mi nebi netko instalirao wordpress za 800kn a mogu naći stotinu tutoriala na youtubeu.
Triali su ti obično na jedan mjesec. :S Ovo za kasperski nisam znao.
Kakav je to program cbe? To neka posebna verzija ili?
Što se tiče mobitela, tako i sam, svaka 3 mjeseca, nekada i duže od 3 mjeseca, a onda bon od 100 kn, da iduča tri mjeseca imam aktiviran račun. Nakon toga, tih 3 mjeseca, još 3 mjeseca ti je aktivan ali nemožeš odgovarati, samo primati pozive itd. :S Koja banana.

Prijatelju instaliraj Microsoft Security Essential :slight_smile:

Koliko znam, on nije jedan od najboljiv AV-a.

Nije, ali je najbolji besplatni AV.

Hmm, u to se nebi miješao.

Onda slabo znaš, a u ostalom što ti to znači najbolji. Ja ga koristim već jako, jako dugo i nisam imao nikad nikakvih problema, u sprezi sa windows firewallom vrhunsko besplatno osiguranje svog računala. Ima sve što treba imati, brz, pouzdan, neprimjetan. Sve ono što treba biti. A mislim i da je bolje koristiti njega nego neki crackan program. S obzirom da nemaš para bilo bi dobro smanjiti apetite i koristiti ono što ti je dostupno.

Onda slabo znam? A ti znaš sve? Znaš bolje od iskusnih programera i informatičara, koji se bave proučavanjem AV-a? Ako neznaš ne soli meni pamet, ispadaš glup.
Meni je dosta da znam doći na web, te potražiti stručne stranice koje se bave usporedbom AV-a i da to provjerim kod osoba koje se time bave i za divno čudo, jedna osoba je testirala najpoznatije AV-e besplatne i MSE se nije iskazao. Tako da to je meni dosta da znam, a ne da pričam o nečemu o čemu nemam pojma kao ti.

[quote=“Robotower”]Onda slabo znam? A ti znaš sve? Znaš bolje od iskusnih programera i informatičara, koji se bave proučavanjem AV-a? Ako neznaš ne soli meni pamet, ispadaš glup.
Meni je dosta da znam doći na web, te potražiti stručne stranice koje se bave usporedbom AV-a i da to provjerim kod osoba koje se time bave i za divno čudo, jedna osoba je testirala najpoznatije AV-e besplatne i MSE se nije iskazao. Tako da to je meni dosta da znam, a ne da pričam o nečemu o čemu nemam pojma kao ti.[/quote]

Gle nemam pojma čemu ovakav nastup. Da li sam ja rekao da znam sve? I ja spadam u grupu iskusnih programera, za računalom sam vjerojatno duže nego što ti imaš godina. Čemu vrijeđanja? Da li sam ja tebe uvrijedio nečim. To što je jedna osoba nešto testirala niti meni niti tebi ništa ne znači, ja sam iznio svoje dugogodišnje iskustvo, a na tebi je da se zahvališ ili razmisliš. A o tome o čemu ja pojma imam ili nemam uopće ne želim s tobom razgovarati, ja koristim i zadovoljan sam, a ti meni da ja pojma nemam.

I da smanji malo svoju bahatost.

Ovakav nastup je zato što vrijeđaš. Prvo mi kažeš da slabo znam, što je vrijeđanje. I onda se čudiš što ti vratim istom mjerom? Netrebam ja tebe da mi pametuješ što ja znam ili ne znam, ako se u nešto ne razumijem, onda se raspitam o tome, što sam i učinio. A MSE nije među najboljima AV-ima. To je činjenica, a činjenica je zato, jer su pametniji ljudi od tebe testirali te programe. I to ne mislim na kolegu itd, nego na institucije koje se time bave i onda su lijepo to stavili kao članak na web. Ne kažem da nije dobar, svaki AV je dobar, ako se pravilno koristi i podesi. Ali ima ih koji bolje pronalaze viruse, imaju manju potrošnju memorije i CPU-a itd. I ostale stvari po kojima se programi kategoriziraju.
I da uvrijedio si me, pričaš o meni a nemaš pojma ništa o meni, toliko si bahat da komentiraš da ja nešto slabo znam i ja sam onda bahat? Pogledaj svoj nastup prvo, a onda meni nešto prigovaraj. Razmisli si ti o tome.

Ako se ovo podebljano odnosi na mene, onda doista nemam ovdje o čemu s tobom raspravljati.

[quote=“Mateuss”][color="#B22222"][/color]
Ako se ovo podebljano odnosi na mene, onda doista nemam ovdje o čemu s tobom raspravljati.[/quote]
Ne odnosi se na tebe.
Napisao si da se uvijek može uštediti koja kuna, i ako si mlada osoba, da je tu đeparac.
Ali što ako ti roditelji nisu zaposlene? Onda se nema đeparca.
To sam napisao. Ali nisi shvatio.

Ali baš, ukoliko nemate para da plačate licencu instalirajte neki besplatni AV. MSE se pokazao dobrim, jer kao prvo nezauzima puno procesora i rama a drugo nikada nisam imao virus dok sam njega koristio. Sada sam ga izbrisao zato što sam na jednom forumu dobio key za BitDefender Internet Security i čim mi istekne licenca ja se opet vračam na MSE.

PS: Nek vam ne bude važno mišljenje samo jednog čovjeka.

Ako s ovim PS. ciljaš na mene, ni meni nije bitno mišljenje jedne osobe, ali kao što sam naveo već više puta, imaju organizacije koje se bave testiranjem AV-a. Treba samo malo proguglati, usporediti rezultate i vidiš koji se AV-i nalaze u prva tri. I to ti je to.
Što se tiče ove osobe, ona je testirala besplatne AV-e i Avast i Kaspersky su se najbolje iskazali.

Nije mi jasno zbog čega je ova tema još živa i zašto korisnik nije banan do sada? Do kada ovako?

Zašto bi mene banali? Aj mi to objasni samo, kada si ti tako pametan.

Zbog mudrih i pametnih savjeta, koje su neki ovdje dali, za razliku od drugih, evo izveli su me na pravi put i nisam tražio kreknut program. :slight_smile: Tako da nikakav zakon nisam prekršio, a čak nije ni kršenje traženje takvog nečega, samo korištenje toga istoga. :slight_smile:
A moderatoru sam se javio da obriše temu, ali je rekao da će ostaviti, jer po njemu se ovdje može viditi kako ti netreba kreknuti program, a da imaš dobru zaštitu. Eto zašto tema nije obrisana.

[quote=“Robotower”]Zbog mudrih i pametnih savjeta, koje su neki ovdje dali, za razliku od drugih, evo izveli su me na pravi put i nisam tražio kreknut program. :slight_smile: Tako da nikakav zakon nisam prekršio, a čak nije ni kršenje traženje takvog nečega, samo korištenje toga istoga. :slight_smile:
A moderatoru sam se javio da obriše temu, ali je rekao da će ostaviti, jer po njemu se ovdje može viditi kako ti netreba kreknuti program, a da imaš dobru zaštitu. Eto zašto tema nije obrisana.[/quote]

Prekršio si pravila foruma i to je evidentno. Bahat si i bezobrazan prema starijim članovima foruma. Do sada si samo tražio pomoć na forumu i ljudi su ti nastojali pomoći pa bi stoga na neki način trebao imati određeni respekt prema ovom forumu. Kad budeš stekao iskustvo i pomagao drugima na ovom mjestu, tada ćeš možda imati pravo na odrđenu dozu “bezobrazluka”. Sad to pravo nemaš.

A to što je moderator odlučio da te treba obrisati temu ili tebe kao takvog neka ide njemu na dušu. Za većinu članova ovog foruma tu nema ništa edukativno

Tehnički gledano ni nisam prekršio pravila foruma. :slight_smile:
Niti sam bahat i bezobrazan, ali ako mene netko vrijeđa, ne vidim zašto bi ja to trebao prešutiti. Ili je to tvoja neka glupa ideja, da kada te ljudi vrijeđaju da ti to primaš? Ako si ti glup, netrebam i ja biti.
Tu mi nešt pametuješ a tvoj nastup prema meni je argantan, bahat i nadasve nekulturan.
Što se tiće pomoći, ovo je forum web majstori? Ili se ja varam. Nije forum za caritas? Svi koju si mi pomogli, ja sam im se zahvalio, što se može i vidjeti, a da si imalo bez predrasuda bi i mogao viditi to, ali očito nisi. U temi gdje sam tražio pomoć oko stranice, jedan forumaš mi je pomogao i ja sam mu se više puta zahvali. Ali u ovoj temi, odgovori tipa, krekni si program ovdje za 40 dolara i slično, to nije pomoć nego ismijavanje, a to nije nikakvo kulturno ponašanje starijih članova. I neznam otkud tebi pravo da meni soliš pamet s ostalima? Šta si ti umišljaš da si Bog i batina, da drugima soliš pamet i napadaš ih? Uz to lažeš dok zineš.
Prva laž je da nemam respekt prema forumu, a imam. Druga je da su mi nastojali samo pomoći. U ovoj temi su možda dvije - tri osobe mi htjele pomoći, ostali su samo srali i lažan moral prodavali. Kakva je to pomoć? Odi se lječiti u Popovaću, a mene ostavi na miru.