Avast internet security 7.0.1417

@aaaaaa21: ovdje ga krekaš sa 39.99 (znači dao ti je doznanja da ovoj temi ovdje nema mjresta i da se ne potiču ilegalne radnje, čime ti je pomogao da odmah ne zaradiš ban)
Nije on tu ništa pomogao. Da je htio ovo što ti tvrdiš, onda bi kazao da je to protiv pravila foruma. Zato ne izmišljaj.
@Robotower na što si ti rekao da je " Trial verzija, kao što joj ime samo i kaže je probna verzija, a ne da ju obrišeš, a onda ponovno instaliraš." a preko PM-a si rekao da si to radio (ili radiš, da sada ne čitam poruke)
Probao sam tako kako si ti napisao, nije funkcioniralo. U biti ti kršiš zakon, jer sigurno nije po zakonu, da program koji ima probni rokd od 30 dana obrišeš i ponovno instaliraš.
@Robotower ti sada spominješ da “nisu zadovoljavajući. Pravila sam pročitao kada sam se prijavio na forum, ali zaboravio.” Senilnost?
Zašto bi to bila senilnost? Znači ti znaš točno u riječ sve i jedno pravilo na ovom forumu i možeš ga citirati? Ako ne možeš šta si odmah senilan zato? Nema smisla.
@Robotower onda si spomenu da znaš gdje naći ilegalne programe, tamo si tražio pa nisi našao lol ja sam prosurfao i našao odmah Avast creckani.
Svaka čast što si našao, jesi probao kojeg instalirati? I jel radi? :smiley:
To što si našao nešto za što se tvrdi da je skrekani neki program, to neznaći da će i raditi. Naravno to si sigurno i znao.

  • I da nema pravila foruma, trebao bi znati osnovna pravila svih foruma na internetu, uostalom kao i osnove zakone Republike Hrvatske, a trebao bi pročitati i internet bonton CARNet - Pravila ponašanja na Internetu / Internet bonton - Pravila ponašanja na Internetu - Internet bonton

  • Ne nisam isprobavao jer se ne bavim ilegalnim stvarima i ne kršim zakone Republike Hrvatske kao ni zakone drugih zemalja, a ako će se pozvati na skidanje pjesama što je ilegalno djelo (što vjerovatno hoćeš jer si se već pozivao na to) onda kada sam imao 16-17 godina kršio sam zakon.

  • Kako drugi ne zaboravljaju pravila foruma ? Kako ih ja ne kršim ili netko peti, deseti ?

I da utvrdiš gradivo pročitaj još jednom
http://www.webmajstori.net/forum/11717-opaea-pravila-ponasanja-na-forumu

http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/24363546.jpg

Osnovna pravila svih foruma? Šta misliš da svi forumi imaju slična pravila? Da li bi te onda iznenadilo kako ima mnoštvo foruma, na kojima smiješ o ovakvim temama pričati? Hehe. Tako da opčenita pravila ja jako dobro znam, ali nemožeš do u sitnice znati svako pravilo na svakome forumu.A osnovni zakoni koje ti tako spominješ nigdje ne spominju da osoba nesmije znati ili učiti kako kreknuti program. :slight_smile: Čak je i donešen zakon, ako si vlasnik nekoga cda s glazbom, koji ima zaštitu da ga smiješ probiti, da se tako izrazim. :slight_smile: Hehe. Pod opravdanjem, da se cd može izgrebati i uništiti. :slight_smile:
Što se tiće Carnetova bontona, i etikete na internetu, oboje sam pročitao. Za razliku od nekih ovdje. I neznam čemu to meni spominješ? Hočeš reći da sam ja nekulturan? Kako to možeš samo reći, sram bi te trebalo biti. Haha. :smiley:
Eto i ti si sam kršio zakon, a vjerojatno i drugi lažni moralisti na ovoj temi. Koja dvoličnost.
Neznam kako drugi ne zaboravljaju pravila foruma, niti ti možeš tvrditi da nitko od tih drugih nije zaboravio pravila foruma. To je glupost. Jer na nijednom forumu, ne postoji samo jedna osoba da je prekršila neko pravilo. Mogu ti sada tu nabrojati par pravila koja su ti drugi prekršili, od vrijeđanja do oftopica. Kao što je i ovaj tvoj komentar oftopic. Tako zašto onda ti ne pročitaš malo ta pravila?
A gradivo sam utvrdio i ponovno pročitao opča pravila foruma, mogao bi i ti poraditi na dijelovima sa laganjem itd.
Jer ova izjava tvoja je čista laž.

@aaaaaa21: ovdje ga krekaš sa 39.99 (znači dao ti je doznanja da ovoj temi ovdje nema mjresta i da se ne potiču ilegalne radnje, čime ti je pomogao da odmah ne zaradiš ban)

S ovom izjavom on je samo zajebavao, a nije mi ništa pomogao. Da je htio pomoći, onda bi napisao kao drugi korisnik jedan, da je to zabranjeno i citirao pravilo i postavio link na to pravilo, kao što je ta osoba i napravila. To je davanje nečega do znanja, a ovo prvo je zajebavanje.

:roflmao::roflmao::roflmao:

Ajd’ dečko sredi se. Pošalji mi broj računa da ti uplatim za sladoled ili čokoladu. Možda će to pomoći :slight_smile:

http://www.ivstatic.com/files/et/imagecache/636/files/blog_articles/popcorn-636_1.jpg

HHAHAHA baš tako. Čitam ovo i smijem se samo.

Znam da sam novi na forumu, tačnije nisam novi ali nisam aktivan nešto do sada bio. Neki ljudi tačno ne mogu da shvate da vi na forumu nekom pokazujete kako ste odgojeno i da je ovo jedna velika zajednica. I ako si bezobrazan onda ti niko neče htjeti pomoči, naročito ne stariji članovi. Ova današnja omladina misli da ako ima internet i facebook profil da je povuko boga za bradu i da se može ponašati kako hole. Kako ti u kuči imaš neku hijerarhiju tako i na internetu ima neka hijerarhija. I stoga prvo pročitaj pravila i bonton ponašanja vezano za internet pa tek onda počni nešto baljezgat. Ovim dijelom ne mislim samo na jednu osobu nego opčenito pričam.

A sada što se tiče teme. Ovdje na ovoj temi niko nije rekao da je MSE najbolji antivirus nego da je jako dobar i da nikada niko ( ko ga je koristio ) nije imao problema sa njim. Ono što je meni bitno za AV jeste da ne zauzima procesa puno, da mi stalno neiskaču neki klinci ( Avast ) i da je jednostavan ( ne nisam početnik, ali mrzim kada za skeniranje svog računara od virusa moram završiti fakultet ). Sve ono što jedan AV treba da ima ( meni ) sam pronašao u MSE + dobra je sigurnost od virusa.