Backlinkovi kockanje, dating itd. - da ili ne? 🤔

Dakle stalno mi se javljaju neke strane marketing agencije (legit, provjerio sam ih), i traže postavljanje backlinkova na website u sklopu nekakvog native pr članka.

Često traže back-linkove prema nekakvim gambling ili dating website-ovima i često su voljni platit dosta love za takav backlink.

Bi li vi pristali na takve linkove na svom website-u? I postoji li neka kvaka 22 sa linkanjem ka takvim stranicama?

ako je mainstream dating ja bih stavio, adult dating ne bih :smiley:

Pozdrav,

Stalno me kontaktiraju neke strane marketing agencije koje žele postaviti backlinkove na moju web stranicu u sklopu nekakvog native PR članka. Često traže linkove prema gambling ili dating stranicama i nude dosta novca za to. Želio bih znati da li je to sigurno i da li postoji neka kvaka 22 s linkanjem na takve stranice.

Unaprijed hvala!

Steel, nemoj brisat ovaj komentar, nego ga prebaci tamo na chatgpt temu. Neko je pokupio originalni post i provuko ga kroz chat :smiley:

2 Likeova

Krecu chatGPT botovi… :smiley:

1 Like

@b3ade , @simeon Ako ovako nastave chatGPT botovi u skorije vreme ćemo morati da imamo tajnu lozinku (zaporku) da bi se raspoznavali na forumu :joy: