BalkanIT sajt i forum

Pozz ljudi imam problem oko sajta sa SEO,nikako ne mogu da sredim da se sajt jednostavno nadje na prvoj stranici u google pretrazi.to nije slucaj sa forumom koji imam i on se odma kao prvi rezultat pojavi. forum sam jedostvano sredio upiso par keywords i meta i to je to on je stalno tu i dolaze ljudi jest da nije aktivan nesto al Ok.
skino sam pre neki dan WP seo Yoast onaj i nista opet.ubacio sam keywords i meta opis i ko da nista nisam uradio,Yoast kaze da je SEO ok za tu pocetnu stranicu (zeleno stoji),naravno poslo sam sitemap na webmasters i lepo je google indexiro sve to al opet ni traga od sajta.sva poseta mi se iskljucivo oslanja na fb stranice.zaista nemam vise ideja sta da uradim na se sajt lepo nadje kao prvi il drugi rezultat kao i forum.

Pa ti mislis instaliras neki plugin i podesis opis i kezwords i odma si prvi na google? sto se tice tog foruma meni je 3

1 Like

Pa koristio sam i ranije SEO plugin al isto nista se ne desava,a pre neki dan sam ubacio yoast.ne znam sta moze da bude kako to da forum je tu a sajta ni traga

www.balkanit.net sad ce ti ga google indexsirati brzo :wink:

Zato sto članke na stranici kopiraš od drugih

Pa polako dje zuris ne moze to odma verovatno si prvo koristio forum pa sad dodao portal

ahahha da tako je …ima odma ovaj forum se pojavi na pretazi :slight_smile:

Meni je ovakav prikaz http://prntscr.com/6ys5d0

nisam,prvo sam sajt sredjimo teme i to pa posle jedno mesec dana forum

Onda verovatno vise forum reklamiras, proveri da li ti je na wordpress strikirano http://prntscr.com/6ys6ax

zavisi nekad prvi odma nekad tako 3. al je zato tu i vidim registruju se svaki dan ljudi…

Google Indexed Pages: 2,280, ali to je forum vjerovatno najvise

evo za sajt a forum je nesto sitno indexiran jer malo sadrzaja ima


cyber aj odaberi koji ti je drazi free forum jer su u roku 10 min poslali mail tvom hostingu, mislim da znaš o čemu se radi :stuck_out_tongue:

a glupiraju se sa tim nulled sranjima

a toliko dobrih free foruma ima i mogu se cuda radit sa njima, a i tema je nulled vidi se u jednom dijelu koda :wink:

Budem li imo problema sa hostingom i time bezim na mybb.a sto ste sad zapeli za to ko da je bitno,bitam mi je SEO za sajt a ne za forum…

Moj ti je savijet da maknes dok je vrijeme jer ce ti suspendirati hosting samo tako a sigurno si dobio vec par prijava jer niko nevoli pa ni ja da ti imas nesto free na ilegalan nacin a ja to platim (ispadam budala sto placam)

OT

polako indeksirat ce ti se stranica nemoze preko noci i savijet ti je moj da pises unikatne clanke a ne da kopiras

Clanke sam kopiro iz razloga sto znam da je ovako jadna poseta pa me me to ubija kad vidim tamo tipa 50 poseta za ceo dan a ja da se cimam da prevodim/pisem vesti.nesto sam i sam piso al to je malo a nece niko ni da pise koga god sam pito il ne zna il ga mrzi itd…tako da sve sam radim bukvalno
Kako ste izvalili da je null samo mi obasnite,mozda bi se sad presalto na mybb al nisam siguran kako da prebacim postojiece teme i ostalo.

Dosao si na forum gdje ljudi i znaju nesto vidi gle cuda. Jadna posjeta ce ti i dalje biti moras raditi da bi dostigao normalnu posjetu a tek onda da bi zaradio.

Nemoze nista preko noci cak ce ti mozda propasti 7-8 projekata a jedan uspjet treba se i ovdje namucit da bi dosla posjeta i da bi zaradio nije to samo tako ti si napravio

  • uzeo hosting
  • instalirao wordpress
  • stavio nulled temu
  • stavio nulled forum
  • instalirao par plugina
  • prekopirao par clanaka

i sad ti ocekujes da dodes na trazilicu preko noci e neide to tako sine

Treba nesto i ulozit novca nije to samo tako i jako, jako, jako puno vremena, a ako ti se neda ovo raditi radi nesto sto volis i sto te ispunjava

Ma sto se tice svega ovoga treba svega uloziti dosta vreme,rad,trud,novac itd…
pogotovo za ovaj softvare ako imas IPB,Vbulletin koji nisu jeftini nimalo a i jos hosting pored toga mada on nije tolko skup sad.
Jbg meni IPB najvise odgovora i koristim ga bas dosta bukvalno od kako je otvoren sajt i forum prosle godine i naviko sam na njega jer ima sve zivo teme/modifikacije itd…
Sto se tice vesti i onoga nadam se da ce krenuti na bolje,poradicu nesto da bude jos bolje pod tim naravno podrazumevam unikatne vesti bar jedno 2-3 na dan da se napisu