BalkanIT sajt i forum

evo za sajt a forum je nesto sitno indexiran jer malo sadrzaja ima


cyber aj odaberi koji ti je drazi free forum jer su u roku 10 min poslali mail tvom hostingu, mislim da znaš o čemu se radi :stuck_out_tongue:

a glupiraju se sa tim nulled sranjima

a toliko dobrih free foruma ima i mogu se cuda radit sa njima, a i tema je nulled vidi se u jednom dijelu koda :wink:

Budem li imo problema sa hostingom i time bezim na mybb.a sto ste sad zapeli za to ko da je bitno,bitam mi je SEO za sajt a ne za forum…

Moj ti je savijet da maknes dok je vrijeme jer ce ti suspendirati hosting samo tako a sigurno si dobio vec par prijava jer niko nevoli pa ni ja da ti imas nesto free na ilegalan nacin a ja to platim (ispadam budala sto placam)

OT

polako indeksirat ce ti se stranica nemoze preko noci i savijet ti je moj da pises unikatne clanke a ne da kopiras

Clanke sam kopiro iz razloga sto znam da je ovako jadna poseta pa me me to ubija kad vidim tamo tipa 50 poseta za ceo dan a ja da se cimam da prevodim/pisem vesti.nesto sam i sam piso al to je malo a nece niko ni da pise koga god sam pito il ne zna il ga mrzi itd…tako da sve sam radim bukvalno
Kako ste izvalili da je null samo mi obasnite,mozda bi se sad presalto na mybb al nisam siguran kako da prebacim postojiece teme i ostalo.

Dosao si na forum gdje ljudi i znaju nesto vidi gle cuda. Jadna posjeta ce ti i dalje biti moras raditi da bi dostigao normalnu posjetu a tek onda da bi zaradio.

Nemoze nista preko noci cak ce ti mozda propasti 7-8 projekata a jedan uspjet treba se i ovdje namucit da bi dosla posjeta i da bi zaradio nije to samo tako ti si napravio

  • uzeo hosting
  • instalirao wordpress
  • stavio nulled temu
  • stavio nulled forum
  • instalirao par plugina
  • prekopirao par clanaka

i sad ti ocekujes da dodes na trazilicu preko noci e neide to tako sine

Treba nesto i ulozit novca nije to samo tako i jako, jako, jako puno vremena, a ako ti se neda ovo raditi radi nesto sto volis i sto te ispunjava

Ma sto se tice svega ovoga treba svega uloziti dosta vreme,rad,trud,novac itd…
pogotovo za ovaj softvare ako imas IPB,Vbulletin koji nisu jeftini nimalo a i jos hosting pored toga mada on nije tolko skup sad.
Jbg meni IPB najvise odgovora i koristim ga bas dosta bukvalno od kako je otvoren sajt i forum prosle godine i naviko sam na njega jer ima sve zivo teme/modifikacije itd…
Sto se tice vesti i onoga nadam se da ce krenuti na bolje,poradicu nesto da bude jos bolje pod tim naravno podrazumevam unikatne vesti bar jedno 2-3 na dan da se napisu

  • ok to ti treba hosting normalno
  • wordpress je super a i jednostavan
  • ima hrpu besplatnih tema koje su super (mjenjaj temu)
  • ima super horuma koji su besplatni i lagani za koristenje (mjenjaj forum)
  • pisi unikatne clanke min 2-3 na dan

Moj ti je savijet da pazis na autorska prava jer ces pobrat negdje neku tuzbu samo tako. Nije da te strasim ali realno samo govorim

a sta je sa temom na sajtu sto da je menjam?

pa i ona ti je nulled kao i forum haahah. Nadi si fino free temu i forum pusti se tih ilegalnih stvari netreba ti to

zapravo i nije null :slight_smile: samo mi je nesto spora ne znam zasto na worpress nes nista naci null samo forum ilegala ,tako bukvalo se i deli moj sajt. na sajt sve cisto dok forum sve ilegala to sam izvalio

Autor teme kaze da jest nulled a i vidi se u jednom dijelu koda

GFXFree - Share for All

Tu temu mi dao drug jedan koji ima Wp sajt isto tako da ne znam.al de si to naso GXF nigde ne pise ni u panelu ni nigde

Nije ok od mene da se s tobom raspravljam kad je ocito da znas samo osnovne pojmove a niti toliko. Savjetujem ti da se educiras prvo o svemu ako te to bas zanima i tek onda krenes nesto raditi

Ti ovako brkas tisucu pojmova trazis nesto u cpanelu ili wp panelu sto nema veze s vezom itd itd…

Mani se corava posla uzmi knjigu/trazi informacije uci pa se javi za par godina kad zgrneš milijune i reci mi da sam bio budala

Kako naučiti HTML

Kako nauciti CSS

Kako nauciti PHP

Kako upisati stranicu na trazilice

Što je SEO

Besplatne Wordpress teme

pa mislio sam na WP Panel nisam spominjo cpanel nikakav.edukuacija nie na odmet uvek nesto ucim sto se tice svega ovoga. mos mislit kad sam prosle godine mislio da je joomla plugin kolko sam znao,sad mnogo vise znam nego tad a proslo nekih 1 god.tako da kazem ti nisam vido nista GFX na Wp niti bilo gde da pise,pito sam duruga jel ima teme za wp neke i on mi reko ima par komada i ja uzo ovo.

Makno sam Null Forum nadam se da necete gnjaviti sto se tice njega,instliro sam budjavi MyBB nista ne znam da radim na njemu celu noc se njako oko ohvih sranja vidi kolko je sati pola 6 jbt

Sa kopiranim clancima, ne znam sta ocekujes.
Postoji razlog sto ljudi pisu clanke i danas kada je bar 80% tema vec napisano a taj razlog je sto je uniq sadrzaj najvrijedniji i najbolje se rangira. Da bi forum/sajt bio uspjesan, treba ti jaka/velika/kvalitetna korisnicka baza. Nije valjda da mislis da mislis da ce hiljade ljudi dolaziti nakon par dana?

Mozda ces nakon 2 mjeseci vidjeti rezultate sto se tice posjete. A sto se tice nekog novca, e tu ces jos malo sacekati.
Budi uporan i trud ce se isplatiti.

http://smallseotools.com/plagiarism-checker/

Sajt i forum postoje od septembra prosle godine pa vidi kolko je proslo