Ban!

E ovako danas sam usao na server ,nisam igrao ni 10 ak minuta. Neki maloumnik (admin) me je banovao. Zelim da postavi demo i da razjasnite da je decko low i da ne zasluzuje amx. Igram Cs skoro 10 god i da me banuje neka noobara je totalno jadno i josh sam i p0reko steama igrao. Tako da bih zamolio head admina da regulise to i da se uskrati amx doticnoj botini.

Pozdrav.
.an0Rex.

Na kojem forumu ti misliš da jesi?

Uredu je Ano, popričat ću sa gazdom i uvjeravam te da se ovo vise nece ponavljati.

Momak da nisi fulao’ forum ?? aa :slight_smile:

i am haxor X)

Popio si ban jer koristiš no_wall_hack, auto_aim i noob_helper :stuck_out_tongue:

[quote=“an0”]E ovako danas sam usao na server ,nisam igrao ni 10 ak minuta. Neki maloumnik (admin) me je banovao. Zelim da postavi demo i da razjasnite da je decko low i da ne zasluzuje amx. Igram Cs skoro 10 god i da me banuje neka noobara je totalno jadno i josh sam i p0reko steama igrao. Tako da bih zamolio head admina da regulise to i da se uskrati amx doticnoj botini.

Pozdrav.
.an0Rex.[/quote]

Ovo je strahota. Molio bih nadležne da istraže slučaj i da se riješi položaja noobara koja je banala ovog gospodina koji igra Cs čak skoro 10 godina, od svoje druge godine života… i to je još preko Steama igrao!

Head admine, na tebe svi čekamo. Nemaj milosti Filipe!

[quote=“an0”]E ovako danas sam usao na server ,nisam igrao ni 10 ak minuta. Neki maloumnik (admin) me je banovao. Zelim da postavi demo i da razjasnite da je decko low i da ne zasluzuje amx. Igram Cs skoro 10 god i da me banuje neka noobara je totalno jadno i josh sam i p0reko steama igrao. Tako da bih zamolio head admina da regulise to i da se uskrati amx doticnoj botini.

Pozdrav.
.an0Rex.[/quote]

Jel te taj “maloumnik” i savjetovao da se zalis na ovom forumu?

Što bi rekli webmajstori koji dobiju ban na adsensu od kojeg žive oni i njihove obitelji kad ti ovako paničariš jer više neće moći igrati svoju igricu.
Evo ti prilika da kreneš raditi nešto korisno za sebe i svijet.

Kako samo smije to raditi…

hahah dafuq I just read

Haha ne verujem :slight_smile: nece vise sad ce mu mac admina.

Eh šta ovakve teme osvježe dan.

To! :band:

To pao mu je prvi BAN :wink:

:d :d :d

Al kako ne kapirate da dečko neće moći da headshotuje noobove na serveru na kojem je zamislio kada ga je neki tamo haxor admin koji ne kapira kakav je postavljač topica PRO igrač CSa banovao posle 10 minuta.

Tragedija. Sada iz protesta neću ni ručati dok se sve ne razreši u korist postavljača topica.

Kontaktirajući nadležne službe zadužene za ravnopravnost pojedinca na internetu saznao sam da je dečko(postavljač topica) uistinu nepravedno banovan od strane maloumnog admina. Nadalje istraživajuči došao sam do kontakta preko kojeg sam stupio u kontakt s osobom, preko koje ću upoznati drugu osobu koja poznaje osobu koja zna osobu, a ta potanja dobro poznaje head admina. Diplomatskim razgovorom sve sam razriješio na najbolji mogući način na koji će dečko biti obeštećen i to tako da će mu se na navedenom serveru omogučiti doživotno igranje Csa bez mogućnosti bana ma što on učinio.

Evo nadam se da sam dečku pomogao.

:roflmao::roflmao:

Uopće nemam pojma što bi mi ta riječ trebala značit, vjerojatno sam htio napisati: potonja. Jbg i najbolji griješe. :slight_smile: